Pohodlná láska na celý život

Třetinu svého života strávíme v posteli, bez ohledu na to, zda se oddáváme spánku nebo jen odpočinku. Vlastní postel je azylem klidu a intimity, respektuje soukromí, které si každý člověk hýčká a chrání. Nikdy tomu nebylo a nebude jinak. A právě proto je potřeba vybrat postel kvalitní a pohodlnou, která nám zaručí dobrý spánek.

Jak ale vybrat tu nejlepší postel? Odpověď je jednoduchá. Nejlepší je ta, ve které se budete cítit dobře. Zaručený úspěch je v návratu k přírodě, využití veškerých materiálů, které jsou nám blízko a získáme je přirozeným způsobem. Tedy skvěle se budeme cítit v dřevěné posteli ze smrku, buku nebo jiných dřevin. Energie, vycházející z postele z masivu, bude procházet den co den a noc co noc našim tělem a dopřeje nám klidný a bezstarostný spánek. Dřevo si navíc rozumí s různými moderními materiály a tak máme jistotu, že nebude nijak narušovat celkový design interiéru, ale naopak do něj zapadne.

 

Elegantní styl, nadčasový design

Jednolůžka, dvojlůžka, postele s úložným prostorem nebo rozkládací varianty postelí. Veškerý sortiment z portálu www.spime.cz klade důraz na kvalitu, eleganci a střídmost. Jednoduchý design, který nikdy nevyjde z módy, uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Ženy jej milují pro nadčasovost, estetickou dominanci a snadnou kombinovatelnost s ostatními díly nábytku. Muži ocení praktičnost, pohodlí a snadnou údržbu konstrukcí. Masivní postele značky Postelia skvěle evokují roli solitéra v pokoji  nebo ložnici, stejně jako jsou vhodně padnoucím doplňkem kompletní nábytkové sestavy či stěny.

Velkou oblíbenost získaly postele s úložným prostorem. Suplují odkládací prostor, který je ve většině domácností nedostatkovým zbožím. Snadný přístup do úložného prostoru zajišťují výklopné lamelové rošty, takže není třeba užití žádné fyzické síly. Rozkládací postele jsou pak vhodné pro malometrážní byty a místnosti s malým prostorem. Díky variabilnímu systému je lze lehce předělat na postel pro sezení místo gauče a stejně jako výborně obstojí při spánku jednoho nebo při nutnosti uložit více nocležníků.

Čištění a údržbu postelí z masivu, které disponují povrchovou úpravou olejovoskem, je vhodné provádět přípravky, jež nevysušují povrch dřeva. Originální čistící prostředky a údržbové emulze Biofa dokáží výrazně prodloužit životnost povrchů dřeva tak, aby i po mnoha letech vypadaly jako nové.
Jeden komentář u “Pohodlná láska na celý život

  1. Erik napsal:

    No tak jako na spíš záleží na matraci než na posteli celkově to už je pak jen věc designu. Ale tak 90 procent záleží na kvalitní matraci můžete mít nějaký rošt za 5 stovek a pak matraci třeba za 10tis a to určitě by nebyla ta nejdražší. Teďka jsme taky vybírali postel ale do dětského pokojíku tady https://www.aminabytek.cz/detsky-pokoj-postele/ a kupovali jsme tam i matraci zvlášť pro sebe do ložnice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *