Pohodlná láska na celý život

Třetinu svého života strávíme v posteli, bez ohledu na to, zda se oddáváme spánku nebo jen odpočinku. Vlastní postel je azylem klidu a intimity, respektuje soukromí, které si každý člověk hýčká a chrání. Nikdy tomu nebylo a nebude jinak. A právě proto je potřeba vybrat postel kvalitní a pohodlnou, která nám zaručí dobrý spánek.

Jak ale vybrat tu nejlepší postel? Odpověď je jednoduchá. Nejlepší je ta, ve které se budete cítit dobře. Zaručený úspěch je v návratu k přírodě, využití veškerých materiálů, které jsou nám blízko a získáme je přirozeným způsobem. Tedy skvěle se budeme cítit v dřevěné posteli ze smrku, buku nebo jiných dřevin. Energie, vycházející z postele z masivu, bude procházet den co den a noc co noc našim tělem a dopřeje nám klidný a bezstarostný spánek. Dřevo si navíc rozumí s různými moderními materiály a tak máme jistotu, že nebude nijak narušovat celkový design interiéru, ale naopak do něj zapadne.

 

Elegantní styl, nadčasový design

Jednolůžka, dvojlůžka, postele s úložným prostorem nebo rozkládací varianty postelí. Veškerý sortiment z portálu www.spime.cz klade důraz na kvalitu, eleganci a střídmost. Jednoduchý design, který nikdy nevyjde z módy, uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Ženy jej milují pro nadčasovost, estetickou dominanci a snadnou kombinovatelnost s ostatními díly nábytku. Muži ocení praktičnost, pohodlí a snadnou údržbu konstrukcí. Masivní postele značky Postelia skvěle evokují roli solitéra v pokoji  nebo ložnici, stejně jako jsou vhodně padnoucím doplňkem kompletní nábytkové sestavy či stěny.

Velkou oblíbenost získaly postele s úložným prostorem. Suplují odkládací prostor, který je ve většině domácností nedostatkovým zbožím. Snadný přístup do úložného prostoru zajišťují výklopné lamelové rošty, takže není třeba užití žádné fyzické síly. Rozkládací postele jsou pak vhodné pro malometrážní byty a místnosti s malým prostorem. Díky variabilnímu systému je lze lehce předělat na postel pro sezení místo gauče a stejně jako výborně obstojí při spánku jednoho nebo při nutnosti uložit více nocležníků.

Čištění a údržbu postelí z masivu, které disponují povrchovou úpravou olejovoskem, je vhodné provádět přípravky, jež nevysušují povrch dřeva. Originální čistící prostředky a údržbové emulze Biofa dokáží výrazně prodloužit životnost povrchů dřeva tak, aby i po mnoha letech vypadaly jako nové.
8 x komentováno u “Pohodlná láska na celý život

 1. Ludmila napsal:

  Já zase moc ráda trávím čas u moře a nebo u rybníku. Prostě někde blízko vodě. Moc ráda chodím na ryby. S sebou si vezmu buď auto jako dopravní prostředek a nebo k bližšímu vodnímu zdroji chodím pěšky. To je moc pohodlné. Náklady na návnadu typu boilies jsou pár stovek měsíčně.

 2. Věra napsal:

  Hele vybrat si tu správnou postel je někdy prostě velký oříšek, já o tom vím bohužel své. Vybírali jsme s manželem postel 180×200 na společné spaní a byla to docela fuška. Báli jsme se to objednávat přes internet. Přece jenom to vracení tak velkého a objemného zboží není příjemné.

 3. Romča napsal:

  Mně se hrozně líbí, když ten design v baráčku sedí od lustru až po podlahu. Proto když mně kamarádka říkala, že viděla prima reklamu na dřevěné obklady, tak jsem se jí hned dotázala, aby mně přes fejsbůček poslala odkázek a že se na to ve volné chvíli podívám. Uděláme si doma radost.

 4. Eliška napsal:

  Zamilovat se do zahrady? Proč ne? Je mi 50 a víc? Není a co jako? Prostě miluji ten klid. Já tak ráda odbíhám někam do lesů a když jsem dostala nabídku, že bych mohla vlastnit kus půdy, ani na chvíli jsem neváhala. Jenom teda teď řeším takové nevšední věci. Třeba jaká je nejlepší ochrana proti plevelu. Nevíte někdo?

 5. Jarmila napsal:

  Já jsem se před pár měsíci úplně zamilovala do jednoho krásného domečku na kraji lesa. Jednalo se o dřevostavbu a já se už vidím v sedmém nebi, jak si čtu nějakou knížku, z kamen létají jiskry, pejsek okolo mě pobíhá, manželd dělá nějakou práci a vyčkáváme, až nám synátor doveze vnučku.

 6. Estráda napsal:

  Pohodlná láska na celý život pro mě bylo objevení designového krbu od https://rocal.cz/designove-krby. Tehdy jsem si myslela, že do vlastního baráčku už nemohu pořídit nic vzhlednějšího, ale to jsem se mýlila. Úplně mě dostaly ty křivky. Dělám totiž jako hobby návrhy mostů a naprosto mě zaskočila ta unikátnost.

 7. Jone napsal:

  Souhlasím, ale matrace se dá koupit levněji. Navíc bude kvalitní, například zde https://eco-matrace.cz/12-matrace

 8. Erik napsal:

  No tak jako na spíš záleží na matraci než na posteli celkově to už je pak jen věc designu. Ale tak 90 procent záleží na kvalitní matraci můžete mít nějaký rošt za 5 stovek a pak matraci třeba za 10tis a to určitě by nebyla ta nejdražší. Teďka jsme taky vybírali postel ale do dětského pokojíku tady https://www.aminabytek.cz/detsky-pokoj-postele/ a kupovali jsme tam i matraci zvlášť pro sebe do ložnice.

Comments are closed.