To vám v ložnici nesmí rozhodně chybět: odlitek vlastního penisu s vibrátorem

Vtip a nadhled do ložnice určitě patří a páry, které si spolu umí nejen povídat, ale i se zasmát, mají mnohem spokojenější a pestřejší sexuální život. Chcete zkusit něco úplně nového, u čeho se pobavíte a ještě vám zůstane památka? Udělejte si vtipně vibrující odlitek penisu.

Důvodů, proč si nechat zhotovit vibrátor ve tvaru vlastního penisu, může být několik. Jste často na cestách a partnerce se stýská, chcete být při pořizování erotické hračky originální či prostě jen chcete vyzkoušet, jak se to dělá. Není to nijak náročné, v sadě pro odlitek penisu najdete vše co potřebujete a to včetně výkonného vibračního motorku a podrobného návodu k použití. Pak už stačí jen trochu vaší šikovnosti a trpělivosti. Pokud jste si mysleli, že odlitek budete vyrábět ze sádry, jste úplně vedle. Aby byl opravdu použitelný a funkční, musí být tento materiál příjemný a sádra by vaši partnerku asi moc nepotěšila. Materiál, z něhož svou kopii odlijete, je lékařský silikon.

Samozřejmě, pokud chcete partnerku překvapit, tak ji z příprav vynechte a vše si zařiďte sami, ale celá výroba vibrátoru může být zábavou pro oba a navíc se vám pomoc bude hodit. Do předem připravené formy nalijete hmotu podobnou sádře a vsunete penis, po asi dvou minutách máte formu hotovou. Pak stačí 2 hodiny počkat, až forma zatvrdne a nalít silikon, který je také součástí sady. Do silikonu nesmíte následně zapomenout zasunout vibrační motorek a nechat ho odležet 24 hodin. Pak odstraníte formu a máte hotovo – váš vibrační odlitek penisu je připraven.

Nemusíte sadu nikde pracně dohledávat, objednáte si ji z pohodlí domova a diskrétně online na www.elektro-produkt.cz a doručí vám ji až k vám domů. Sada je skvělá i jako dárek pro kamaráda, na rozloučení se svobodou nebo třeba k narozeninám. Užijete si legraci již při jejím používání a pak vám zůstane funkční silikonový vibrátor ve tvaru vašeho penisu pro další erotické hrátky v ložnici.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *