Co přinesl rok 2017 ve světě vůní?

S vůněmi je to někdy jako s vínem. Některý ročník se povede, jiný raději brzy upadne v zapomnění. Rok 2017 ale na poli parfémů a vůní patří k těm, které se povedly.

Příležitost představit novou vůni si letos nenechala ujít snad žádná ze zvučných značek, své novinky představil Davidoff, Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, David Beckham, Hugo Boss, Antonio Banderas, Gucci a mnoho dalších. Která z vůní se nakonec stane stálicí a legendou ještě nevíme, ale kandidátů je opravdu hodně. Objevily se nejen nové kombinace vůní, často překvapivé, ale ve výsledku úžasné. Zaujmout se snaží i zvláštní flakonky, nápadité, veselé a hravé.

Kromě klasických a elegantních flakónů se objevily i limitované edice některých vůní, jako je třeba pánská Jean Paul Gaultier Le Male Superman. Flakón ve tvaru mužského hrudníku s komiksovým hrdinou zaujme na první pohled, a to jste si ještě ani nepřivoněli. Vůně je výrazně mužská, svěží, chladivá máta je doplněna o hřejivé dřevité tóny a šalvěj, kompozici vůně uzavírá sladká vanilka a santalové dřevo. Který muž se někdy nechtěl cítit jako superhrdina?

V dámských vůních zaujme neobvyklým vzhledem Moschino Fresh Couture Pink, jehož flakonek vypadá jako rozprašovač. Počítejte s tím, že když ho vytáhnete v kanceláři nebo na kávě s kamarádkami, vzbudíte rozruch. A co teprve, až si přivoní. Šťavnatá vůně je ideální pro všechny ženy, které si umí užít každý den, srší energií a aktivitou a přitom zůstávají ženské. Ovocný koktejl z růžového grapefruitu, černého rybízu a granátového jablka doplňují jemná růže a jasmín a zakončuje smyslné pižmo.

Novinek se v letošním roce objevilo opravdu hodně a najdete je na www.parfemy-elnino.cz za skvělé ceny. S výběrem vám mohou pomoci i recenze ostatních zákazníků, kteří již vůni zkusili. Třeba právě v novinkách 2017 najdete tu svou, osudovou vůni.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *