Dvě mouchy jednou ranou: předčasné splacení + úrokové prázdniny

„Jak hloupý Honza k penězům přišel“. Za námět pohádky z úst lidové slovesnosti by se nemusel stydět ani Karel Jaromír Erben, nicméně novodobá realita předčí fikci stonásobně. Dnes se již nechodí do světa na zkušenou s ranečkem buchet, ani se nečeká na zázrak. Pokud chce Honza k penězům přijít, musí být chytřejší, než jeho předchůdce. Peníze si může vydělat prací nebo si je snadno půjčit.

 

Půjčka na přilepšení

Deset až sto padesát tisíc korun s nízkým úrokem a RPSN nabízí Snadná půjčka. Transparentními podmínkami pro její získání je prokazatelný měsíční příjem minimálně deset tisíc korun, status zaměstnance, živnostníka nebo důchodce a absence exekučního řízení nebo insolvence. Půjčka dokáže vykrýt mezery ve finančních příjmech nebo slouží jako kredit pro jednorázovou větší investici. Poskytovatel velmi pečlivě dbá na to, aby nedošlo k nadměrné kumulaci závazků a klient se nedostal do problémů se splácením, které by pro něho byly likvidační.

Dá se říct, že půjčka tohoto charakteru se hodí k lidem, kteří netrpí žádnou nouzí, ale pomocí peněz navíc si jaksi přilepšují nebo kompenzují aktuální mínus v účetnictví. Velmi reálným předpokladem je i skutečnost, že se zapůjčený obnos podaří velmi rychle a předčasně splatit, což v případě snadné půjčky není žádný „kámen úrazu.“ Předčasné splacení je navíc bez sankcí nebo jakýchkoliv poplatků. Věřitel dlužníka za jeho ochotu vracet peníze netrestá, ale naopak jeho iniciativu vítá.

 

Bonusová vratka cash

Pokud má klient to štěstí, že jej ještě navíc potkají úrokové prázdniny, ušetří i procenta zhodnocení, která mu věřitel vrátí zpět na účet. Podmínkou k získání tohoto benefitu je úhrada celého obnosu nejpozději do třetí splátky a bezproblémová splátková historie. Úrokové prázdniny mohou využít noví i stávající klienti – stačí jen využít příležitosti a nebát se jít svému štěstí naproti.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *