Elektrické čtyřkolky: hračka s puncem dospělosti

Některé hračky, které koupíme pro radost svým dětem, mají životnost jen pár dní. Brzy se okoukají, hry s nimi omrzí a drahá investice se pak jen válí v koutě v krabici. Jiné se neomrzí ani za mnoho měsíců či let.

Hračky, které dokážou nadchnout děti i dospělé, jsou nejčastěji ty, které připomínají něco z reálného světa. Elektrická vozítka jsou přesně tím typem hračky, který se neomrzí. Nejčastěji napodobují auta nebo vozy dospělých, a to včetně světel, zvuků a možností zvyšovat nebo snižovat rychlost.

Jednou z nejoblíbenějších kategorií těchto vozítek jsou elektrické čtyřkolky. Díky své konstrukci snadno zdolají terén na zahradě i v parku, poradí si s menšími kopečky i posekanou trávou a přitom jsou bezpečné. Podle typu jsou vhodné už pro ty nejmenší děti, které se tak učí orientovat v prostoru i třeba odhadovat vzdálenost. Realistické kopie velkých čtyřkolek mají pohodlná sedátka, takže ani při delší jízdě nebude vaše dítě unavené, a ovládají se pomocí pedálů. Doprovodné efekty jako je třeba blikání světel, zvuk klaksonu nebo vrčení motoru zvyšují požitek ze hry.

Výhodou těchto vozítek na baterie je také kromě zabavení dětí i komfort pro rodiče. Dálkové ovládání, kterým lze elektrickou čtyřkolku nebo tříkolku řídit, zaručí bezpečnou jízdu i v neznámém terénu nebo když unavené dítko doslova usne za volantem. Pak můžete pohodlně dovézt svou ratolest až domů, aniž byste museli vše tahat v rukou, jak bývá zvykem u neelektrických odrážedel a kol. Jednoduše díky dálkovému ovládání určujete směr jízdy vozítka a dítě v něm může nadále sedět. Odpružená kola pomáhají pohodlí při jízdě a různé detaily ve zpracování pak okouzlí i dospělé. Ti se mohou kochat jen zdálky kvůli nosnosti čtyřkolek, ale efekt je zaručen napříč všemi generacemi. Oblíbená vozítka na elektriku udělají vašim dětem radost a vy máte záruku, že jen tak hned se odložení nedočkají.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *