Erotické hry mladých, na co se připravit?

Dospívání sebou přináší obrovské impulzivní zkraty chaoticky zaplavující celé tělo novými emocemi a podněty k prozkoumání. Chlapec se stává součástí procesu, na jejímž konci stojí silný reproduktivní muž. V těchto dnech se zajímáme nejen o své tělo, ale i o tělo a dívčího pohlaví. V tomto věku se pánové i dámy snaží získat co nejvíce informací a alespoň trochu se na první styk připravit.

 

Skupinový sex

Jakákoliv záminka k sexu je dobrou záminkou. Asi tak smýšlí dnešní moderní mládež, která se diametrálně odlišuje od předchozích generací. V průměru dochází k prvnímu pohlavnímu styku mezi 17 a 19 rokem věku. Ovšem už i v 15 letech se v televizních novinách objevují zmínky o pornu a skupinovém sexu, kterému mladí podléhají skrze erotickou hru.

A my jsme měli flašku

Stará známá flaška v sobě nese obdobnou informaci, kdy jsme pod záminkou účasti ve hře mohli sledovat odkrývání tajemné komnaty. Stačilo aby zúžené hrdlo ukázalo na někoho a polibek byl na světě. Sexuální hrátky pouze  příchodem nových generací získávají novou podobu, ale základ je stejný – chuť zakusit zakázaného ovoce.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *