Garážová vrata budou váš dům zdobit

Vrata a dveře mají tak trochu nevděčnou roli, i když je používáme několikrát denně, moc si jich nevšímáme. Pokud ale vypadají skvěle, zaujmou na první pohled.

Architekti se většinou u novostaveb snaží o sladění celého exteriéru domu, u starších domů ale může být vzhled horší. Při rekonstrukci garáže tak máme prostor oživit celý vzhled domu a platí to samozřejmě i v případě, že garáž dostavujeme nebo měníme garážová vrata. Ta jsou totiž velkou plochou, která je dobře viditelná. Oprýskané plechové brány se zámkem u země, který nikdy nebyl čistý, jsou naštěstí už jen vzpomínkou, ke svému domu si můžeme vybírat z moderních variant. Vzhled si navíc můžete přizpůsobit přesně podle svých představ. Ať už plánujete garážová vrata sekční, posuvná, dvoukřídlá či rolovací na výběr máte ze spousty barevných odstínů. Sladit je barevně s rámy oken, vchodovými dveřmi, či jiným prvkem vašeho obydlí, není žádný problém.

  • Digitální potisk vrat umožňuje nejen tisknout imitaci dřeva, betonu nebo nerezu, ale především individuální design na přání. Na svých vratech tak můžete mít téměř jakýkoli motiv, obrázek vašich dětí, fotku z dovolené, abstraktní a geometrické obrazce nebo domácího mazlíčka v nadživotní velikosti. Z vrat tak lze udělat originální kousek, který budou obdivovat sousedé i kolemjdoucí.
  • Mezi klasické designy patří imitace dřeva a kovu. Díky moderní technologii kašírování si můžete vybírat z více než 35 typů imitace dřeva či 25 typů imitací kovů. Sladit tak garážová vrata s prvky na vašem domě bude jednoduché.
  • Výběr z více než tří tisíc barev nabízí RAL vzorník, nemusíte se tak obávat omezených možností ani v případě, že jste pro doplňky domu zvolili netradiční barvy či jejich kombinace.

Pro to, abychom se doma cítili příjemně, potřebujeme také pěkné prostředí. To se týká i věcí, které máme denně na očích a považujeme je za samozřejmost, jako třeba právě garážová vrata.