Hudba – nejlepší společník pro cokoliv

Chcete si zpříjemnit den díky své oblíbené hudbě, ale plochý nevýrazný zvuk z reproduktorů vašeho mobilního telefon vám nevyhovuje? Jděte na to od lesa a vsaďte na přenosný bluetooth reproduktor, kterému nevadí náročný terén ani změna polohy! Pořídit ho můžete nejen do své domácnosti, ale i pro vaše blízké jako originální a praktický dárek, který zaručeně potěší.

Je to tak, už druhé generaci přenosných bluetooth reproduktorů Crater od značky Orava, je úplně jedno, zda jste si je vzali do mlžného deště, k bazénu nebo je dokonce překlopili do nepřirozené pozice. Hrají bez omezení i ztráty kvality, a to až 10 hodin!

 

Skvělý bluetooth reproduktor pro fajnšmekry

Základním vodítkem pro výběr toho nejlepšího kousku by měla být stabilní bluetooth konektivita. V tomto ohledu vám bluetooth reproduktor Crater-8 umožní podporu bluetooth formátů A2DP a AVRCP.  Dalšími skvělými vlastnostmi, kterými si vás získá je funkce True wireless stereo, FM rádio, širokopásmový reprodukční systém a hudební výkon 5 W.

A pořádnou zábavu vám nezkazí ani rozmar počasí. Odstřikující voda ani usazující se prach totiž vašeho nového společníka jen tak nerozhážou a zábavu nenaruší.

Vezměte si ho na túru, za zábavou, na party v bytě, i na venkovní grilování, k rybaření, na cyklovýlet. Zkrátka kamkoliv vás napadne. Nikde totiž jeho přítomnost nebude zbytečná a neobejde se bez povšimnutí.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *