Jdete na procházku? Tyhle 3 hračky si rozhodně nezapomeňte!

Přejete si, aby se vaše děti při procházce zabavily? S těmito 3 hračkami si zajistíte, že se budou skvěle bavit i na celodenním výletě. Spokojené dítě rovná se úspěšná procházka. Co si tedy nezapomenout doma?

 

Zábava i rozvoj v jednom

Tříkolka je ideální volba pro děti již od půl roku věku. Nevěříte? Tříkolka, která je speciálně vytvořená jako kočárek, ve kterém se dítě může pohodlně vést ve směru i proti směru jízdy, v sobě ukrývá mnohem více funkcí – zatímco malý jezdec v kojeneckém věku v ní může pohodlně projet kus světa, odrostlejší batole se bude samo podílet na jízdě – šlapátka jsou nachystaná! Tříkolka a nuda? To ani náhodou! Trochu větší děti si odmontují kočár a vodicí tyč, a jedou na tříkolce jako velcí frajeři! Hurá ven!

 

Je na čase to pořádně rozjet!

Až svému dítku pořídíte jedno z elektrických vozítek, budete je z procházky dostávat domů hodně dlouho. Elektrická vozítka v podobě čtyřkolky, tříkolky nebo motorky – to je to pravé ořechové pro zvídavé rošťáky! A pro větší je připravena skutečná bomba mezi jezdítky – Bluetooth kolonožka s dálkovým ovládáním! Přichystejte pořádnou zábavu pro děti všeho věku, a vaše procházka se změní v nádherný zážitek. Paráda!

 

Hračky za dobré kačky

Nápady výše se vám líbí, ale zdají se vám finančně nedostupné? Navštivte eshop hračky za dobré kačky, kde si vyberete další nápady! Děti zbožňují, když si mohou na procházku vzít svou oblíbenou hračku – ať se bude jednat o králíčka, nebo figurku dinosaura, procházka získává úplně jiný, zábavný rozměr. Možná byste nečekali, co s unaveným dítětem dokáže udělat obyčejný bublifuk – máte další prostor pro skvělou hru, a únava? Zmizí!

Už se těšíte, až procházky dostanou šmrnc? Když se bude bavit dítě, můžete si užít klidnou a pohodovou chvilku i vy. Jdeme ven, super!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *