Jen dům s kvalitní izolací je rentabilní

Kupujete nemovitost? Zdědili jste domek po rodičích? Máte dost bydlení v paneláku? Pokud jste si mohli v jednom případě odpovědět „ano“ a nebo o tom alespoň uvažujete, pamatujte na zásadní věc. Žádná nemovitost není tak levná, nebo tak drahá, aby si nemohla dovolit základní princip – kvalitní střešní izolaci.

Střecha je „korunou“ každého domu. Její kvalitu je třeba nejen v prvopočátku ověřit, ale rovněž o ní pravidelně pečovat. Prvotním předpokladem, aby do domů neteklo, je návštěva pokrývače. Ten zabezpečí střešní plášť. Druhým krokem, po energetické stránce ale mnohem zásadnější, je přítomnost izolace. Pro svrchní části domu se nejlépe hodí minerální foukaná izolace.

 

Aby ani myška neproklouzla

Směs roztaveného čediče, skla a minerálů se aplikuje do všech střešních konstrukcí i na půdní stropy. Velmi dobře se rozprostře i do méně dostupných míst, jako jsou „hluché“ trámové spoje nebo podkrovní mezery. Zkušený technik si dokáže prokazatelně ověřit, že jsou ucpány veškeré škvíry, aby ani „myška neproklouzla“. A slovo myška je zde symbol nadnesený, protože izolační směs je proti hlodavcům a škůdcům naprosto imunní.

V případě, že vaše nemovitost postrádá zateplení stropu, neváhejte ihned vykonat náhradu. Požádejte o oměření zdarma odborníky, kteří dokáží nejen poradit, ale v případě zájmu i izolant aplikovat. Jejich práce nepotrvá déle než pár hodin a nenadělá v domě žádný nepořádek. Firemní pracovník provede práci odborně, s maximální péčí a precizností.

 

Investice, která se vyplatí

V reálu na místo určení dorazí nákladní automobil s uloženou směsí, pomocí hadice a čerpadla je pak směs vytlačena až do půdních prostor. Jednodušší mechanický postup, který vede k optimálnímu zateplení, byste hledali marně. Procedura je nejvýhodnější, co do izolačních vlastností, tak i z hlediska finanční náročnosti. Izolace Magmarelax je investicí, která se prostě vyplatí. Návratnost v celé výši je spočítána na pět až osm let.

Jen nemovitost s funkční střešní izolací je do budoucna plně rentabilní. Při jejím pořízení přejeme šťastnou ruku.
Jeden komentář u “Jen dům s kvalitní izolací je rentabilní

  1. GreggCrams napsal:

    Теперь буду знать

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *