Když má narozeniny ON! Kde najít ty nejzajímavější dárky?

Nevíte, čím ho překvapit? Chcete mu říct, jak moc vám na něm záleží, ale nevíte jak? Zkusíme vás zlehka popostrčit tím správným směrem. Finální výběr ale už bude jen a jen na vás. Troufnete si?

Pije pivo? Máte vyhráno!

Mezi nezapomenutelné a nevšední dárky pro muže k narozeninám určitě patří ty, spojené s konzumací jejich oblíbeného nápoje. Kdo by odolal třeba výběru pivních speciálů z našich i světových pivovarů, originálnímu příslušenství pro návštěvy hospody nebo třeba rovnou kompletní sadě pro vaření piva v domácích podmínkách? A hodit by se mohla i malá encyklopedie piva nebo něco dobrého k zakousnutí. Prostě když pivní dárek, tak se vším všudy!

A co další koníčky a zájmy?

Má váš drahý partner jiné oblíbené činnosti? Chodí rád na houby, běhá nebo po večerech lepí letadýlka z balzy? Vyjádřete svým dárkem, že vám jeho zájmy rozhodně nejsou cizí a 100% je schvalujete. Není to těžké. Chce to jen tričko s vtipných nápisem, snidaňový hrnek, který mu připomene ty nejkrásnější okamžiky z nadcházejícího dne nebo třeba nápaditou fotokoláž jeho zážitků, kterou si může pověsit nad postel.

Máte doma fanouška sportu? Skvělé!

Na fotbal a hokej se přece nemusí hlava domácnosti dívat jenom v televizi. Zážitky přímo na místě bývají mnohem intenzivnější a doslova nezapomenutelné. Vstupenky na stadiony po Česku si určitě kupuje sám, tak co takhle ho překvapit a rovnou třeba pořídit lístky na New York Rangers, které jsou mezi sportovními nadšenci legendou? Budete překvapená, jak vděční umí muži za takové dárky být!

I dárky pro dva se můžou hodit

Někdy může být tím správným dárkem i čas – čas, který jste ochotná vzít sobě a darovat ho té nejmilovanější bytosti na světě v podobě, která jí bude příjemná. Ideální pro takový účel jsou společné zážitky – třeba pobyty, kurzy či sportovní akce. Kupte dárkový poukaz a připravte se na dokonalé souznění dvou lidí. Vždyť dokonalý dárek může být i ten, ze kterého máte i trochu něco pro sebe, co říkáte?
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *