Krásu Krkonoš oceníte teprve z ptačí perspektivy!

Není to tak dávno, co do Krkonoš přibyla zbrusu nová atrakce – Stezka korunami stromů! Pokud na ni však chcete dorazit ráno a užít si její kouzlo v ničím nerušených chvílích, musíte si zvolit i vyhovující ubytování v okolí.

A proč rovnou nespojit příjemné s užitečným? Ubytování totiž může být i něčím víc, než jen teplou postelí. To historické z dílny Martina Roubala vám otevře docela nové obzory! Nám se zalíbila především chalupa Brusírna, která stojí od zmíněné vysokohorské atrakce jen pouhopouhé čtyři kilometry! Ale to není vše, co vám může tato perfektní lokalita nabídnout.

Samotný Černý Důl je plný architektonických zajímavostí – navštívit můžete třeba morový sloup, starou poštu nebo unikátní lanovku, která patří k nejstarším v Evropě. V okolí vede také naučná Pivní stezka či mnoho turistických i běžkařských tras, které vás i vaši rodinu zabaví na dlouhé hodiny. Vše navíc lemuje krásná okolní příroda v čele se vzrostlými stromy a příjemně bublajícími horskými potůčky.

 

Půvabné bydlení v náruči přírody

Chalupa Brusírna však dá vašemu vnímání krás přírody docela nový rozměr! Snoubí v sobě totiž krásu jedinečného dřeva borovice douglasky, stejně jako moderního skla a železa. Potěší tak všechny milovníky estetiky, kteří se chtějí cítit dobře.

Ale navazuje i na tradici krkonošských roubenek – prozradí ji střecha, ale i vnitřní vybavení. Už jste si někdy vlastnoručně zatopili v autentických kachlových kamnech nebo si pospali za vyhřátou pecí jako hloupý Honza? Pokud ne, tak si takovou příležitost určitě nesmíte nechat ujít! A až vás sladké nicnedělání unaví, připravte si něco dobrého na venkovním grilu nebo si vychutnejte lákavé koupání ve venkovním sudu.

Napadá vás ještě něco, co by vaší ideální dovolené mohlo chybět? Pokud máte chuť spíše na saunování nebo třeba lahodné pivo z domácí pípy, navštivte internetové stránky www.chalupyroubal.cz a vyberte si tu nejlepší roubenku pro svou ideální dovolenou v Krkonoších!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *