Muži tvrdí, že je lepší než sex. Mýty a fakta o erotické masáži

Stále ještě se potěšením erotické masáže vyhýbáte obloukem, protože věříte nepravdám a mýtům, které ji obklopují? Ukážeme si ty nejčastější a společně odhalíme, co je na nich vlastně pravdy!

 

Když si dopřeju erotickou masáž, budu své partnerce nevěrný.

Asi nejvíce rozšířený mýtus. Při erotické masáži nejde o sex, takže nevěra nepřichází k úvahu. Muž je sice uspokojen, ovšem výhradně díky ruční stimulaci a souvisejícím vjemům. Klíčem k úspěchu je umění erotických masérek a ty se proto k žádné formě sexuálního uspokojení neuchylují, a to ani za úplatu!

 

Je to rozhodně lepší, než sex!

Tak tohle mýtus naopak není. Při erotické masáži nejsou na muže kladeny žádné nároky. Nemusí přemýšlet o tom, zda je dost dobrý nebo zda se dostatečně snaží. Nechává se vést a unášet, nemusí vyvíjet žádnou aktivitu. Navíc erotické masáže, jsou-li prováděny správně, mohou snadno navodit vícenásobný orgasmus. Například kombinace masáže prostaty a klasické ruční stimulace bývá skutečnou trefou do černého!

 

Když chci erotickou masáž, dělám něco nelegálního.

Jak už jsme řekli, při erotických masážích nejde o sex. Můžete si je tak dopřát v profesionálně zařízených a vybavených salónech se vším všudy. Není třeba vyhledávat pokoutná zařízení a plížit se do nich jako stín. Chcete si přece dopřát zážitek, tak s chutí do toho!

 

Erotická masáž je jen jedna.

Myslíte si, že když si dopřejete jednu jedinou erotickou masáž, tak už přesně víte, o čem to je? Nenechte se mýlit – erotických masáží existuje velké množství: orientálně laděná tantra, japonsky rafinovaná nuru nebo maximálně uvolňující turecká mýdlová masáž a ještě mnohem víc!

Věříte ještě nějakým mýtům o erotické masáži? Napište nám nebo se o pravdě rovnou přesvědčte sami a objednejte si pravou erotickou masáž z rukou krásné dívky přímo u specialistů v salónu http://masaze-infinity.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *