Na Stezku korunami stromů je třeba vyrazit včas!

Rádi byste se prošli probouzející se krkonošskou přírodou, kde vás uvítá zpěv ptáků a přívětivé sluneční paprsky pronikající jen nesměle skrz husté stromoví? Pak vyrazte na Stezku korunami stromů! A abyste na místo dorazili zaručeně včas, dopřejte si na svém výletě navíc ubytování v luxusních apartmánech v městečku Černý Důl.

Ano, právě odtud je to ke Stezce korunami stromů coby kamenem dohodil – čeká vás krásná čtyřkilometrová procházka nebo pár minut jízdy autem. Právě pro snadnou dostupnost, a přitom stále zachovanou krásu okolní přírody, si tuto lokalitu vybral pro stavbu svých luxusních roubenek i Martin Roubal. Jeho umu a lásce ke staré architektuře se můžete obdivovat hned v pěti nádherných stavbách: chalupě Roubalce, chalupě Šípková, chalupě Ledárna, chalupě Brusírna a benjamínku chalupě Mlýn.

 

S duchem starých dob

Bylo těžké vybrat z nich jednoho favorita, jehož bychom vám rádi doporučili, ale nakonec přece jenom zvítězil nevšední starodávný půvab chalupy Roubalka, jež má jako jediná i klasický klavír umístěný v lodžii nad roubením.

 

Nechte se okouzlit spojením starého a nového

Vše tu vypadá jako za časů našich babiček: poctivé dřevěné trámy, došková střecha, kamenné zápraží, potok zurčící jen několik kroků od prahu. Milovníci domácké atmosféry pak jistě uvítají možnost natočení vychlazeného půllitru z dobové pípy nebo posezení na jedinečných replikách pravého podkrkonošského nábytku.

A aby byla vaše dovolená skutečně dokonalá, nechybí samozřejmě ani trocha moderního komfortu –  bazén s protiproudem, sauna, gril, dětské hřiště a vysokorychlostní Wi-Fi vám zpříjemní každou minutu strávenou v útulných pokojích chalupy Roubalka. Zarezervujte s svůj termín pobytu ještě dnes a užijte si báječnou dovolenou v srdci našich nejkrásnějších hor! Určitě se vám zalíbí, za to ručíme.
5 x komentováno u “Na Stezku korunami stromů je třeba vyrazit včas!

 1. ArinaExony napsal:

  Добрый день, хотела бы поинтересоваться относительно вашего любимого места отдыха? Собираемся с мужем и детьми отдохнуть и нагуглили тут рекомендации для туристов. Вобщем-то есть желание слетать к морю в Европу куда нибудь в Грецию, Турцию или Болгарию. Подскажите где в это время предпочтительнее провести отдых?

 2. Rachelkalia napsal:

  my perfect resume help resume help service resume customer service supervisor

 3. KennethPomma napsal:

  pvamu resume help grant writing resume free online resume writing tips

 4. kittyJuili napsal:

  Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM „XRumer 16.0 + XEvil 4.0“:
  captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
  a více než 12000 dalších kategorií captcha,
  s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
  Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

  Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
  Hodně štěstí!

  http://XEvil.net/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *