Nevíte si rady s nákupem dárků? Poradíme vám

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží a vy určitě přemýšlíte, koho čím obdarovat. Přinášíme vám tipy na originální dárky, které potěší každého!

 

Pro potěšení

Vybrat pro vaše blízké dárek může být mnohdy dost obtížné, zvlášť pokud si sami neřeknou, co by rádi dostali. Určitě ale tušíte, co má daná osoba ráda a od čeho se můžete odpíchnout.

Všimli jste si, že vaše kolegyně v práci pije místo kávy čaj? Pak jí můžete pořídit dárkový čaj s věnováním, či sadu čajů s hrníčkem. Nosí váš sourozenec hodně barev? Trendem dnešní doby jsou vtipné ponožky s mnoha veselými a barevnými motivy. Vaši maminku jistě potěší jakákoliv dekorace do domácnosti, třeba polštář s potiskem. Pro tatínka pak může být vhodným dárkem sklenice na pivo s věnováním.

Dobrým tipem je také vyrobit či pořídit dárkové balíčky plné drobností, které danou osobu potěší.

 

Praktické dárky

Pokud víte, co by se obdarovávané osobě hodilo, máte v podstatě vyhráno. Pokud se někdo z vašich blízkých stěhuje, výbavou do domácnosti jistě nic nezkazíte. Začala vaše kamarádka cvičit? Určitě ji potěší oblečení a vybavení do posilovny. Má váš kolega zálibu v autech? Pořiďte mu výbavu do auta či nějakou auto kosmetiku.

Můžete také zvolit možnost dárkových poukazů – na kosmetiku, do konkrétního obchodu, zážitek, permanentku do posilovny či na romantický pobyt.

 

Přáníčka

Ať už je příležitost k obdarování jakákoliv, jistě nešlápnete vedle s koupí přáníčka. Na výběr máte spoustu veselých motivů pro každou příležitost – k narozeninám, Vánocům, ke svatbě a mnohé další. Pokud vás opravdu nenapadá žádný konkrétní dárek, můžete zvolit i obálky na peníze. Pak už stačí jen přidat osobní přání či vzkaz a dárek je na světě.

Ať už vybíráte dárek pro kolegyni, sourozence, rodiče, kamarádku, přítele či kteroukoliv blízkou osobu, může to být poměrně obtížná záležitost. Zkuste věnovat větší pozornost tomu, co má daná osoba ráda a co dělá ve volném čase, abyste ji mohli obdarovat něčím, co ji potěší.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *