Nově vznikající byty v ulici Hadovitá

Michle se může momentálně pochlubit nově vznikajícími byty. Architekti si vybrali konkrétně ulici Hadovitá. Na ní je zajímavý nejenom tvar, který přesně odpovídá názvu ale také krásný výhled. Tři nově postavené domy jsou totiž situované na kopci. Zároveň to pro všechny zúčastněné byl projekt s velkou výzvou.

 

Skutečná výzva moderního bydlení

Standardy jsou totiž momentálně v Praze velmi vysoko. Splňují byty všechny aspekty moderního bydlení? Do posledního bodu. Těšit se můžete na velkou porci přírodního světla a také mnoho prostoru. Byty jsou ale zařízeny velmi minimalisticky, což je v současnosti hitem. Při zabydlení si samozřejmě můžete zařídit všechno podle sebe. Jistě oceníte také skvělou lokaci. Ze svého nové adresy budete mít všechno velmi blízko. A to i pěšky.

Praha 4 je totiž celkově velmi pestrá. Nachází se tu historicky významný Kunratický les, řada moderních obchodních center a skvělé restaurace. Jste-li vyznavač aktivního života, nachází se nedaleko Fitness&Welness centrum Brumlovka.

U nejmodernější rezidence Michle jako Hadovitá bezesporu je, se můžete spolehnout na mnoho příležitostí pro vaše děti. Nechybí tu ani školy, školy a gymnázia.

 

Otázka financování

Velkou otázkou je samozřejmě financování nového bydlení. Naštěstí jsme přišli s velmi výhodnými podmínkami hypotečního úvěru. Budete-li mít zájem, naši experti vám rádi poskytnou odborné poradenství. Problém nebude ani komunikace s hypotečními bankami, což pro vás také zařídíme.

Připraveny jsou ale i další bonusy. Zajistíme vám nízké úrokové sazby, požadovat nebudeme žádné poplatky navíc (ani při přípravě hypotéky) a znalecký posudek vám dodáme zdarma.

Přejděte na webové stránky https://www.rezidencehadovita.cz a zjistěte si více o nové rezidenci Hadovitá.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *