Odreagujte se na brokové střelnici v Mělníku

S příchodem podzimního počasí se o slovo hlásí deštivé, často až depresivní počasí. Pokud si chcete odpočinout, odreagovat se a přijít na úplně jiné myšlenky, co takhle vyzkoušet střelbu na terč? V příjemném prostředí na okraji lesa u obce Chloumek nedaleko Mělníka se nachází jedenáctihektarový areál střelnice. V následujících řádcích vám prozradíme, na co všechno se můžete na střelnici těšit.

Ideální místo k aktivnímu odpočinku v přírodě. Přesně tak by se dala charakterizovat tato venkovní střelnice. Především v dnešní koronavirové situaci oceníte pobyt na čerstvém vzduchu, ale přitom daleko od davů ostatních lidí.

 

Broková střelba na asfaltové holuby

Vyzkoušíte si náročné techniky s opakovaným výstřelem na pohyblivý terč, lovecký parkúr, ale i univerzální či olympijský trap. Broková střelnice v Mělníku je v České republice zároveň jedna z největších venkovních střelnic svého druhu. Střelba je v současné vnímána jako zajímavý zážitek pro širokou veřejnost. Velkou výhodou je, že nepotřebujete zbrojní průkaz. Připravit tak můžete skvělou akci pro celou rodinu, ale i nevšední teambuilding pro váš pracovní tým.

 

Vše pod dohledem profesionálů

I když se střelbou nemáte zkušenosti, vůbec nevadí, protože profesionální instruktoři vás proškolí a budou na vás dohlížet v průběhu střelby. Stačí si zakoupit střelecký balíček a pak se nemusíte o nic starat. Nepotřebujete ani vlastní vybavení, protože všechno máte v ceně, tedy zapůjčení brokovnice, náboje i ochranné pomůcky. Střelbu si mohou vyzkoušet všichni – pánové i dámy všech věkových kategorií, dokonce i starší děti.

Přímo ke střelnici dojedete autem. Z centra Prahy jste u ní během 45 minut. Zaparkujete na jednom z parkovišť hned vedle areálu. Tak neváhejte a vyzkoušejte něco nového, co vám vlije adrenalin do krve.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *