Péče o vlasy

Říká se, že vlasy jsou ozdobou ženy. Je to její jakási „vizitka“. Proto by jim měla každá žena dát určitou péči. S našimi výrobky je o vlasy postaráno během pár minut, starost o ně není vůbec složitá a po čase se z péče o vlasy stane rituál. Mějte vlasy, které vám bude závidět každá žena, a které bude obdivovat každý muž.

 

Šampon je základ

Nejhlavnějším důvodem, proč vlasy začínají padat jsou lupy, které se tvoří při svědění pokožky. Mytí vlasů by se tak nemělo podceňovat. V naší řadě naleznete vhodné šampony pro váš typ vlasů, například regenerační, vyhlazující nebo levandulový, kopřivový, proti lupům, s výtažkem z fíku, aloe a spoustu dalších. Během mytí vlasů nezapomínejte na jemné masírování pokožky hlavy, které přináší ke kořínkům potřebné živiny.

 

Péče v podobě balzámu

Aby se vám vlasy lépe rozčesávaly a dostaly se jim ty správné vitamíny a živiny, použijte regenerační nebo uhlazující výživu na vlasy. Víte, jak správně tuto regeneraci nanášet? Dávejte ji 2 – 3 centimetry od kořínků, abyste zabránili nechtěnému maštění vlasů. Nechte působit 3 – 5 minut a poté opláchněte. Vaše vlasy budou zase plny života a lesku.

 

Maska musí být jen na obličej

Pro regeneraci vlasů až do hloubky je určena maska na vlasy. Můžete si vybrat mezi maskou s olivovým olejem nebo kakaovým máslem. Pokud si myslíte, že jsou vlasy poškozené a bez života, jednou týdně jim tuto masku dopřejte. Díky nim vlasy získají opět svůj lesk, pružnost, sílu a konečky se nebudou tak moc lámat. Maska se nanáší podobně jako kondicionér na vlhké vlasy a nechá se 3 – 5 minut působit. Poté se smyje.

Důležitým je vlasy umývat vlažnou vodou, nikdy ne horkou. Ty se potom lámou a ztrácí svou sílu a jsou bez lesku. Na závěr péče můžete krystalický suchý olej, který obsahuje zázračný makadamiový olej.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *