Problém, o kterém se mluví šeptem

Poruchy erekce nejsou jen záležitostí starších mužů, stále častěji se s nimi potýkají i muži nad 30 let. Důvodů, proč k poruchám dochází, může být mnoho a tak je důležité především nestrkat hlavu do písku, což ale většina mužů dělá.

Když to neklape v posteli, drobné hádky a rozbroje se brzy objeví i v tom nejdokonalejším vztahu. Neschopnost dosáhnout erekce může být z velké části ovlivněna psychikou a také celkovým zdravím. Občasné selhání je celkem běžné, pokud však problémy přetrvávají déle než půl roku, již se mluví o erektilní dysfunkci a problém by se měl řešit. Když se objeví projevy erektilní dysfunkce, muž často ale místo řešení dělá, že žádný problém neexistuje a vše je v pořádku, vnitřně se však trápí a obává se dalšího selhání. Sám sebe tak uvádí do stresu, což je největší nepřítel správné erekce a pohlavního styku. Dostává se tak do začarovaného kruhu, ze kterého není moc cest ven.

Někdy pak muž pokoutně shání pilulky na podporu erekce, aniž by si uvědomoval, že mu mohou spíše uškodit. Různé napodobeniny známé modré pilulky nemusí být v naší republice vůbec schválené, například Kamagra je ilegální a její užívání s sebou nese značná rizika. Je lepší vybírat z legálně prodávaných přípravků, které mají stejný účinek a pomohou vrátit do pohody nejen váš sexuální život, ale i pochroumané sebevědomí. Tablety se nejčastěji užívají 30 – 60 minut před plánovaným stykem a jejich účinek přetrvává několik hodin.

Spolu s tabletami, které pomohu dosáhnout kvalitní erekce a tedy umožní uspokojivý sexuální akt, je dobré také dbát na celkovou životosprávu, omezit kouření a pití alkoholu a vyhýbat se stresu. Nejdůležitější pro celkovou pohodu je také naučit se odpočívat a mít čas jen pro sebe a partnerku, trávit společně čas i mimo ložnici a navzájem si užívat společně strávené chvíle.


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *