Prodej, ani koupi bytu nemusíte svěřovat jen realitní kanceláři!

Zdá se, že realitním kancelářím odzvonilo. Nahradil je férový realitní portál CINCINK. A těm, které zůstaly, nabízí spolupráci.

Máte před sebou prodej bytu? Nebo naopak zvažujete jeho koupi? Ať tak či onak, zřejmě podstupujete jedno z nejvýznamnějších životních rozhodnutí srovnatelné se svatbou a narozením dítěte. A tak k němu i přistupujte. S rozvahou, ale i chutí! A na pomoc si přizvěte realitní portál CINCINK.

 

Realitní kanceláře by měly být na pozoru

Férový realitní portál CINCINK za významné podpory Komerční banky na českém realitním trhu nemá obdoby. Je silným konkurentem realitních kanceláří. V podstatě nabízí veškeré jejich služby, ale za zlomek provize, jež si z prodeje strhávají. Ale také služby, s nimiž se u většiny realitek nesetkáte.

 

Vaše peníze budou v bezpečí

Především zde ale máte jistotu, že například nepřijdete o své své peníze. Vložíte-li při koupi kupní částku tzv. do úschovy, můžete si být jisti, že v ní i po dobu nezbytnou (mezi podpisem kupní smlouvy a okamžikem, kdy se vaše jméno objeví v katastru nemovitostí), budou v bezpečí. Jeho garantem je totiž samotná Komerční banka, která je, jak jsme se zmínili v úvodu tohoto článku, partnerem portálu.

 

Portál sdružuje skutečné odborníky

Seznam služeb portálu je ovšem mnohem delší. Najdete v něm běžné, jako je například inzerce zdarma, ale i ty ne zcela běžné, jako jsou vypracování odhadu ceny nemovitosti, její profesionální nafocení, textaci inzerátu, vyhotovení 3D plánku i grafické vizualizace, služby technického inspektora stejně jako advokáta, daňového a hypotečního poradce. Využít můžete všechny, nebo třeba jen některé z nich. Nebo žádné, to je jen na vás.

 

Orientujete se na realitním trhu?

S realitním portálem CINCINK nemusíte. Portál vám nabízí být oporou a partnerem. Specialisté, jež sdružuje, poradí, nasměrují, pomohou vám s orientací na realitním trhu. Zkrátka udělají vše pro to, aby jak prodej, tak i koupě bytu proběhla bez jediného zádrhele. Abyste dobře prodali či koupili. A po dobrém obchodě měli důvod k oslavě.

 

Portál slouží i realitním kancelářím

Portál tu ovšem není jen pro fyzické osoby, ale i pro realitní kanceláře, které tak mají jedinečnou možnost zkvalitnit své služby a rozšířit je o ty, které zatím svým klientům nenabízeli. A to možná byla chyba, kterou teď mohou napravit. Portál však také nabízí zprostředkování služeb s opravdu kvalitními makléři s CINCINK garancí. Osvědčenými, poctivými, za nimiž jsou výsledky. Jimi, jak vidíte, portál neopovrhuje, jen od nich vyžaduje služby adekvátní jejich odměně. Služby, díky kterým klient dobře prodá i dobře nakoupí. A po dobře uzavřeném obchodu pozvedne číše a učiní s nimi cincink.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *