Pronájem zvukové techniky

Potřebujete pro svou akci zajistit profesionální AV techniku? Zajistíme vám pronájem zvukové techniky a vše potřebné pro vaši konferenci, prezentaci nebo společenskou akci.

 

Projektory

Nezbytnou součástí každé kvalitně provedené konference nebo prezentace jsou bezesporu profesionální projektory. Čeká vás společenská událost? Nezapomeňte, že i při běžné svatbě je důležité, aby bylo promítané video a fotografie dobře vidět. Jedině tak si pojistíte skvělý výsledek vaší akce. Je možné si objednat pronájem zvukové techniky přesně na míru dle vašich požadavků, nebo se spolehnout na profesionální sety. Projektory se rozlišují i počtem osob, pro které je projekce určena. Čeká vás komornější akce pro zhruba 20 osob nebo budete pořádat akci se třemi stovkami zúčastněných lidí? Najdeme řešení přímo pro vás.

 

Ozvučení

Doporučíme vám ozvučení vhodné pro typ akce i počet lidí, pro které bude technika určena.  Zajistíme ozvučení  a pronájem techniky potřebné pro všechny druhy akcí – společenské akce, konference, veletrhy nebo výstavy, kongresy a zasedání nebo zábavní akce – všude tam se potřebujete spolehnout na kvalitní pronájem zvukové techniky. Vybereme vám sadu reproduktorů, aparatury, ozvučení, reproboxu s mikrofonem nebo dokonce profi DJ setu přesně podle vašich představ.

 

Vše potřebné

Při chystání akce nezapomeňte na nezbytné součásti prezentační techniky, na které se často zapomíná. Například pro překladatelské účely i pro kapely budete potřebovat pronájem bezdrátového odposlechu, pro večerní zábavu na společenské akci zase neopomeňte pronájem otočné hlavy. Chcete mít akci kvalitně zdokumentovanou? Zajistěte si pronájem foto setu.

Nevěříte si v obsluze zapůjčené techniky? Spolehněte se i na technickou asistenci po celou dobu trvání vaší akce.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *