Soukromé mateřské školy jsou skvělou volbou pro děti i rodiče

Soukromé mateřské školy v našem hlavním městě vynikají zejména velmi útulnými prostory, ve kterých se děti cítí pomalu jako doma. Když k tomu navíc přičtete i překrásné vzrostlé zahrady a úžasný a především kvalifikovaný personál, vznikne vám naprosto perfektní zázemí pro děti, kterým chcete, co možná nejvíce usnadnit vstup do školních let. V našem případě nám školka Praha 4 nabídla opravdu skvělou příležitost pro našeho syna, která se rozhodně neodmítá. Krásné prostředí, úžasná okolní příroda, kterou nelze spojovat s Prahou a především dokonalý přístup tamních vychovatelek, který je profesionální a přesto tak úžasně lidský.

 

Soukromé mateřské školy jsou na vzestupu

Po několika opravdu nepříjemných zkušenostech, kterým jsme bohužel museli při výběru školky čelit, se nám podařilo v podobě soukromé mateřské školy získat skvělou možnost, kam umístit naše malé dítě, které je pro nás vším a kterému chceme poskytnout, jen to nejlepší. Pro naši známou, která je rovněž zastáncem soukromých mateřinek, byla jasnou volbou před pěti lety školka Praha 9, která patří mezi velmi oblíbené. Sama dodnes pronáší, že kdyby měla další dítě, rozhodně by ho opět umístila do tohoto zařízení. Její dcera, se zde naučila perfektně anglicky, o čemž dnes přesvědčuje své spolužáky na jazykové škole v Praze a rovněž získala i celou řadu kamarádu, ke kterým si jakožto introvertní děvče přes počáteční komunikační blog nalezla svou cestu.

 

Kvalitní start pro každé dítě

Každé dítě je jiné, dalo by se říci jedinečné a zaslouží si tak odlišnou pozornost nejen ze strany rodičů, ale i ze strany učitelů, kteří mají rovněž děti připravit na celou řadu situací a zároveň v nich rozvinout potenciál, který v nich dřímá. A přesně takový start nabízí školka Praha 10 stejně tak, jako její kolegyně v dalších částech Prahy. Dnes si již opravdu neumím představit, jak by se naše dítě chovalo v případě, kdy by bylo pouze jedním z mnoha dětí v mateřské školce, které by dle slov vychovatelek nebylo ničím výjimečné, než ty ostatní.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *