Tonery HP vám umožní jezdit zdarma po dálnici, pokud je chytře nakoupíte!

Přibývají vám vrásky z neustálých faktur proudících z vaší kanceláře? Víme, jak je snížit na polovinu – tedy alespoň co se týče oblasti levného tisku! Stačí nakoupit kvalitní plně kompatibilní tonery do tiskáren s doživotní zárukou, a to o 50% levněji oproti běžným cenám originálních tonerů na Tonerpartner.cz.

TOP kvalita za poloviční cenu

Náhradní díly na techniku všeobecně bývají velmi drahé, proto se často uchylujeme k nákupu neoriginálního příslušenství, ovšem s rizikem poškození nebo dokonce úplného zničení původního předmětu. Musíme se tedy rozhodovat mezi nízkou cenou a jistotou funkčnosti. Díky Tonerpartner.cz je však podobná Sofiina volba již dávno minulostí.

Zakoupíte zde kvalitní kompatibilní tonery i originální tonery do laserových i inkoustových tiskáren jednoduše a za skvělé ceny. Ať už vás zajímá široká nabídka tonerů Samsung, HP nebo třeba Xerox, stačí si jednoduše vybrat!

 

Označení své tiskárny znát nemusíte

E-shop vychází vstříc i technickým antitalentům, takže pokud také nevíte, jaké typové označení vaše tiskárna nese a vybavíte si tak nanejvýš jméno výrobce, nezoufejte. Zadejte do vyhledávače přesně to, co si pamatujete a těšte se na výsledky. A pokud si stále svou volbou nebudete jistí, stačí kontaktovat podporu přes telefon nebo e-mail.

 

Mnoho bonusů na jednom místě

Všechny nabízené tonery jsou obvykle skladem – zdarma budou u vašich dveří již za 24 hodin od objednávky. A na první nákup navíc získáte bonus 15%. Všechny tonery se navíc mohou pochlubit doživotní zárukou a pojištěním proti poškození tiskárny.

 

Za nákup dálniční známka na rok 2018 zdarma

Pro firemní zákazníky má pak e-shop Tonerpartner.cz speciální nabídku. Stačí nakoupit originální levné tonery HP nebo Xerox v minimální hodnotě 18 000 Kč (počítáno bez DPH) a obdržíte jako speciální bonus dálniční známku na rok 2018 ke své objednávce zcela zdarma!

Vyberte si vše, co potřebujete na stránkách Tonerpartner.cz a tiskněte ode dneška až o 50% levněji! Určitě se to vyplatí!


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *