Užijte si víkendový relax v překrásné Třeboni

Žijeme v době, kdy je stres každodenní záležitostí a důležitost odpočinku tak roste více, než kdy jindy. Hledáte-li skutečný odpočinek, při kterém zapomenete na všechny všední i pracovní starosti, pak neváhejte navštívit Třeboň, která je na relaxaci ideální volbou. Město Třeboň nabízí nejen krásy přírody, ale také jedinečnou historii i zábavu. A kde se ubytovat?

 

Komfortní ubytování v Třeboni

Hotelů v Třeboni je hned několik, avšak jeden z nich vyniká nad ostatními. Tímto hotelem je Zlatá Hvězda. Jde o jediný čtyřhvězdičkový hotel ve městě, který se nachází v samotném centru Třeboně a nabízí z oken jedinečný výhled na historické centrum. Tento hotel v Třeboni disponuje 39 dvoulůžkovými pokoji, které nabízejí standardní i luxusní ubytování. A pokud má být váš odpočinek opravdu pořádný, pak je hotel Zlatá hvězda jasnou volbou.

 

Wellness centrum

Tento hotel jako by byl stvořen pro samotný odpočinek, jelikož kromě samotného ubytování poskytuje i široké spektrum wellness služeb, a to přímo ve svém vlastním wellness centru. Hotel Třeboň tak nabízí konopné masáže s příznivými účinky na pokožku, uklidňující konopnou koupel, finskou saunu, Whirlpool, rašelinové termoobklady, celotělový peeling a mnoho dalších wellness programů. Hotel Zlatá Hvězda Třeboň nabízí i kosmetické a kadeřnické služby.

 

Ochutnejte místní speciality

Aby byl odpočinek dokonalý, tak je třeba mít k dispozici i dobré jídlo, které jak se říká, podporuje dobrou náladu. Ubytovaní hosté rozhodně nemusí kráčet nikam daleko, jelikož součástí komplexu ubytování Třeboň je i vyhlášená restaurace. Tato restaurace nabízí elegantní prostředí a místní tradiční kulinářství. Vyzdvihnout lze především rybí speciality, které jsou pro Třeboňsko typické.  Naberte i vy sílu v Třeboni.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *