Vezměte si svoji oblíbenou hudbu kamkoliv s sebou!

Jaro je v plném proudu a s ním i teplé a slunečné dny, které přímo svádí k cestování, vyjížďkám na kole nebo ke grilování s přáteli na zahradě. Ke všem těmto aktivitám neodmyslitelně patří hudba, bez které si mnoho lidí neumí dobrou zábavu představit. I když dnes každý vlastní smartphone, většina vestavěných reproduktorů, kterými disponují, je značně nedostačující. Jak si s tímto problémem poradit?

 

Přenosný reproduktor je odpovědí

Kvalita zvuku, dostačující hlasitost a kompaktní velikost – to jsou hlavní parametry, které uživatelé očekávají od přenosných bluetooth reproduktorů. Právě tyto šikovné přístroje mohou doprovázet každé vaše dobrodružství. K dostání jsou v mnoha barvách, velikostech i provedeních. Vy si tak můžete vybrat přesně takový, který bude odpovídat vašim požadavkům. Jestliže vaše představa dobré zábavy odpovídá trávení času s přáteli na zahradě nebo u bazénu, porozhlédněte se po větším reproduktoru, který zvládne přehlušit křik, hlasitější hovory nebo šplouchání vody. Pokud naopak dáváte přednost aktivně strávenému času, nejlepší řešení je malý reproduktor, který se snadno vejde do kapsy, tašky nebo se pomocí karabiny zavěsí na bicykl.

 

Chtějte jen to nejlepší

Nedělejte kompromisy mezi skvělým zvukem a velikostí reproduktoru. S bluetooth reproduktory Orava Crater 2 si můžete dovolit obojí! S větší velikostí reproduktoru se pojí schopnost vydat opravdu hutný zvuk se silnými basy. Zároveň však nebude zavazet při vašich cestách – je totiž vybaven praktickým popruhem, díky kterému si jej pohodlně zavěsíte přes rameno. Použití je velmi snadné. Pomocí jednoho tlačítka reproduktor snadno spárujete s telefonem nebo tabletem. Crater má také zabudovanou čtečku paměťových SD karet a možnost vstupu přes USB kabel. Díky velkokapacitní baterii vám reproduktor může posloužit jako power banka pro nabíjení různých elektronických zařízení. S hudebním výkonem 25W (RWS) vám může hudbu s přehledem servírovat až 8 hodin v kuse.

Pokud vás bluetooth reproduktor Orava Crater 2 zaujal, najdete jej na www.orava.info.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *