Vyzkoušel jsem erotickou masáž na vlastní kůži! Jaké to bylo?

O chlapech se říká, že za hezkou holku se otočí vždycky a že myslí jen na jedno. Když vás čeká erotická masáž, je to na 100% pravda. Na nic jiného jsem myslet nedokázal.

Možnost užít si erotickou masáž jsem dostal od svých kamarádů k narozeninám. Partnerku momentálně nemám, tak jsem dárek přijal bez pocitu viny nebo špatného svědomí. A pak šel zjišťovat, cože to vlastně erotická masáž je a na co se mám připravit. Ono si pod tím každý představí něco jiného a tak je lepší dopředu vědět, do čeho člověk jde, aby pak nebyl zklamaný. Důležité je vědět, že jde o masáž a ne jiné služby, i když erotická masáž může (ale nemusí, když nebudete chtít) skončit vyvrcholením. Což zvlášť pro nezadané je docela příjemný bonus.

Z dárku jsem měl radost a těšil jsme se, protože erotická masáž v Praze musí být fajn zážitek a tak jsem vyrazil. Prvním plusem bylo, že masérku jsme si mohl vybrat. Všechny ženy jsou samozřejmě krásné, ale brunetky mám o trochu raději a tak moje volba padla právě na ní. Pozvání do společné sprchy mě trochu zaskočilo, ale u erotické masáže nemůžu čekat, že budeme oblečení, takže všechno dolů a do sprchy za mou brunetkou. Stud odtekl do odpadu společně s horkou vodou a mýdlovými bublinkami. Po přesunu do pokoje jsme si lehl na břicho jako při klasické masáži a masérka mě namazala voňavým olejem. Oproti klasice ale nejen na zádech a masáž samotná také neprobíhala jen rukama a prsty, ale zapojila celé tělo. To bylo příjemné, rozhodně jsem se nebránil a ani poté, co jsem se měl otočit na záda. Mohl jsem se tak masérku dívat nebo si užívat doteky se zavřenýma očima, střídal jsem to podle chuti. Opět mě masírovala celým tělem a pomalu se dostávala k rozkroku. Jak to dopadlo je asi jasné. Kamarádům musím poděkovat za skvělý dárek, díky kterému jsem si užil příjemné chvilky a navíc si i odpočinul, co v mém hektickém životě nikdy není na škodu. Rozhodně vím, kam si zajdu příště až už zase pracovními starostmi nebudu vědět, co dřív. Erotická masáž je příjemná, v klidném prostředí a s masérkou, která ví co dělá. Za mne doporučuji vyzkoušet. No a pokud někdo není single, můžete zajít na společnou erotickou masáž pro páry.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *