Zatočte s nudou a dodejte svému domovu či zahradě pořádný šmrnc!

Váš domov i zahrada potřebují trochu oživit. Vám se ale nechce protože, nad tím „nechcete strávit mládí“ a s nářadím si příliš nerozumíte. Již se nemusíte více bát. Klidně vezměte situaci do vlastních rukou, protože novinka od Pattexu vám pomůže přidělat bytové i zahradní doplňky rychle a bez nezvratitelných zásahů.

Chcete vidět, jak Pattex Click & Fix funguje? Mrkněte na naše video:

Váš domov se vám zdá tak stejný, tak šedý, tak neuspokojivý. Máte chuť zatočit se stereotypem, ale bojíte se udělat první krok.  Toužíte pořádně rozzářit místnost novými bytovými doplňky, jako jsou závěsné květináče, které by vám doma vyčarovaly pořádnou zelenou džungli, nebo zrcadlem a věšáčky, jenž by dodaly lesk a praktičnost. A možná i zahrada by potřebovala obohatit o více zahradního nářadí či poliček. Kam ale s tím a jak přidělat poličky bez vrtání či zdlouhavých procesů?

Pattex One For All Alick & Fix je novou generací montážního lepení, se kterým se lepení doma i venku stává zábavou pro každého. Během chvíle a bez námahy s tímto lepidlem přiděláte police, rámečky, dekorace, kořenky nebo věšáky. Stačí opravdu jen kliknout a lepit. Pouze přitlačíte dávkovač na lepenou plochu, nanesete lepidlo, chvilku jej přidržíte, těžší předměty raději zafixujete, necháte vytvrdnout a je přilepeno. Tak snadné to je! Samotné lepidlo je voděodolné, flexibilní, vysoce pevné a vhodné na téměř všechny materiály pro lepení v interiéru i exteriéru.  Jedno balení obsahuje 20 dávek, přičemž počet zbývajících kliků je vidět okamžitě na samotné tubě. Jeden bod lepidla dokáže okamžitě udržet předmět vážící až 300 gramů, konečná pevnost je až 20x vyšší! Takže se do lepicího šílenství můžete pořádně opřít. Lepidlo je určeno k lepení většiny savých i nesavých materiálů, jako je cihla, keramika, sádrokarton, dřevotříska, kov, sklo, plasty nebo dokonce i beton. Lze jej nanášet i na vlhké podklady. S montážním lepidlem Pattex Click & Fix se váš domov může snadno během chvilky proměnit v místo, kde se cítíte nejlépe. Stačí pouze kliknout.

www.pattex.cz