5 nejdůležitějších momentů ve výběru spodního prádla

Shánění dárečků je jistě v plném proudu. Jedním z tradičních balíčků bývá i ten skrývající ponožky či spodní prádlo. Pojďme se dnes podívat na to, jak správně spodní prádlo vybrat.

1) U dam je velice podstatné, vedle velikosti i to, jakou barvu dámských kalhotek vyberete. Vždy je lepší, pokud vyberete spodní prádlo s ohledem na oblíbenou barvu dotyčné. Dáte tím najevo i to, že jste si s výběrem a vymýšlením daru dali nějakou práci a že znáte a víte, co má ráda. Všechny dárky se snažíme vymyslet vždy s ohledem na preference a vkus obdarovávaného, se spodním prádlem by to nemělo být jinak.

2) Častou chybou výběru bývá špatný materiál. Nejpříjemnějším materiál je bavlna. Hlavně pokud máte na sobě prádlo celý den. Kvalitní spodní prádlo by mělo být prodyšné a v ideálním případě byste o něm neměli ani vědět.

3) Mnoho lidí, zejména mužů, ve spodním prádle rádo i spí. V tomto případě je obzvláště nezbytné, abychom správně zvolili velikost. Tělo si potřebuje odpočinout, tudíž není vhodné, aby bylo třeba těsné, či naopak volné. Nejideálnější položkou ke spaní, ze sortimentu spodního prádla, jsou pohodlné bavlněné trenýrky. A to dokonce i pro některé dámy.

4) A u bavlny ještě chvíli zůstaneme. Má z mnoha důvodů totiž hodně příznivců. Nejenže bavlněné kalhotky a pánské bavlněné trenýrky patří mezi pohodlné spodní prádlo, ale také jsou nejvhodnější na každodenní nošení. Věřte, že i v tomto spodním prádle můžete být sexy. Stačí, aby vám skvěle sedělo a lichotilo tak vaší postavě.

5) Pokud chcete obdarovat sportovce, vybírejte kousky pevné a dobře prodyšné. Když je člověk v pohybu, potřebuje mít kvalitní oporu. U žen je samozřejmě nutné věnovat pozornost především výběru kvalitní sportovní podprsenky. Materiál velkou měrou ovlivní míru výskytu bakterií a infekce – prodyšnost materiálu je tedy stěžejní.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *