6 vánočních dárků, které potěší každou ženu

Vánoce se blíží a s nimi i otázka, jak potěšit své blízké. Při vybírání dárků vždy myslete na to, abyste obdarovaného překvapili a případně mu splnili sen. Nechte si poradit a inspirujte se, jaký dárek potěší téměř každou ženu.

 

1) Oblečení

Málokterou ženu by pod vánočním stromečkem nepotěšilo oblečení. V tomto případě však dbejte na výběr správné velikosti. Mnohdy jde oblečení i vyměnit, pokud by nesedělo, ale raději na to nespoléhejte. Vyberte oblečení, které se bude obdarované líbit barvou, stylem i zdobením. Inspirujte se například stávajícím oblečením, kdy mají ženy určitý styl a dle něj i nakupují. Nejlepší radu tak najdete v šatníku, případně se zeptejte, co by si dotyčná přála a jaký kousek oblečení jí v šatníku chybí.

 

2) Spodní prádlo

Příjemným dárkem je i kvalitní dámské spodní prádlo. Stejně jako muže potěší kvalitní pánské spodní prádlo, které si jen zřídkakdy koupí sami. U spodního prádla dbejte na pohodlí a opět správnou velikost. Je důležité myslet i na vhodný materiál, kterým je například bavlna, a to jak u bavlněných kalhotek, tak bavlněných pánských trenýrek. Pokud chcete darovat podprsenku, zvolte raději typ sportovní podprsenky, u které se nespletete a nebudete muset řešit velikost košíčků.

 

3) Šperk

Dárkem, který udělá radost, je i šperk. Vyberte náušnice, náramek, prstýnek, náhrdelník nebo celou sadu. Je na vás, zda zvolíte stříbrné nebo zlaté šperky. Oblíbené jsou i šperky z chirurgické oceli, případně kombinace výše uvedených kovů. Šperk zabalte do ozdobné krabičky, případně do zdobného pytlíčku. Pokud nevíte, jaký zvolit šperk, tak například se symbolem znamení zvěrokruhu, případně oblíbený symbol, který vypovídá o daném člověku.

 

4) Nový spotřebič

Někomu se může zdát, že nový spotřebič je příliš nudný a praktický dárek, opak je ale pravdou. Mladé páry ocení jakoukoliv pomůcku do domácnosti. Některé spotřebiče urychlí práci, jiné ji usnadní. Dovedete si představit například život bez mikrovlnky? Vánočním dárkem může být toastovač, parní hrnec, případně kvalitní kávovar.

 

5) Parfém

Pro milovnice vůní je skvělým dárkem parfém. Vyberte vůni, která bude dotyčnou vystihovat a podpoří její styl oblékání. Parfém je luxusním dárkem, který potěší nejen ženu, ale i muže. U mužů zvolte kořeněnou a silnější vůni.

 

6) Kosmetika

Skvělým dárkem je i kosmetický balíček. Vybrat můžete přírodní kosmetiku, která potěší každého. Zaměřte se na praktické a funkční výrobky, v ozdobném balení, případně s nějakým bonusem nebo dárkem navíc.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *