Zahrajte si únikovku a popusťte uzdu své fantazii

Jste rádi středem pozornosti? Nebojíte se vystoupit ze své „ulity“ a dát prostor svému egu? Máte rádi sci-fi, horory a dobrodružství? Toužili jste se někdy stát superhrdinou, který zvládá vypjaté situace, dává průchod všem emocím a řídí svůj osud jako z počítačové hry? To vše dnes můžete zažít v reáliích. Bez mrknutí oka se stanete jedním z vyvolených, kolem nichž se točí celý svět.

Úniková hra je fyzické dobrodružství, vystavené na formátu indicií a řešitelných úkolů. Postoupit dál dokáže jen takový hráč, který se umí rychle a dobře rozhodnout a za svou volbu nese veškeré následky. Interiér her může být velmi realistický, často nabízí tematické zvuky, zvláštní osvětlení nebo jiné multimediální efekty. Důraz je kladen na „teď“ a „tady“. Vyhrává každý, kdo splní časový limit a dojde k cíli.

 

Vybírejte pečlivě

Není hra jako hra. Vybírat lze z několika tematických okruhů. Každý z nich má své osobní kouzlo a nádech nadpřirozena. Strach a vášnivost je herní nedílnou součástí. Úniková hra Praha umí okořenit   emoce a zvednout adrenalin začátečníkům i zkušeným.

Je libo se stát upířím parťákem? Zavítejte do aristokratické hrobky a nalezněte indicie, které povedou ke zjištění totožnosti všech obětí šlechtice, který vraždil krásné dívky. Stihnete uniknout z jeho spárů dříve, než odbije půlnoc nebo vás dostihne zákeřné kousnutí a budete našemu nebožtíkovi dělat společnost navěky?

 

Sexy hrátky v podzemí

Pro plnoleté hráče se otevírá možnost zalaškovat si s erotikou. Jedna z escape game Praha má sexuální podtext a dokáže rozvášnit i toho největšího asketu. Nezdráhejte se vejít do Doupěte neřesti, kde za pradávných časů probíhaly ty nejdivočejší orgie a ještě dnes je celé místo prostoupeno rozkoší. Garantujeme, že se nepřestanete červenat i vy.

Rezervaci lze udělat ještě dnes elektroniky. Pomocí interaktivního kalendáře vyberete vyhovující datum a pak již nezbývá, než se začít těšit. Veškeré aktivity únikových her jsou bezpečné a plně diskrétní.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *