8 tipů pro dokonalou předehru

Přemýšlíte, jak svůj protějšek překvapit a potěšit v posteli? Nezanedbávejte důležitou součást milostného aktu, kterou je předehra. Zkuste to tentokrát trošku jinak a jděte na to pomocí erotické masáže. Inspirujte se tipy, jak zařídit, aby byla vaše předehra dokonalá.

1) Předehra by měla být příslibem milostného aktu, kdy budete uvolnění, užijete si vzájemný dotek a na chvíli zapomenete na všední starosti. Předehrou může být romantická večeře, společná procházka ruku v ruce, nebo třeba erotická masáž.

2) Při erotické masáži si můžete vybrat, jestli navštívíte se svým protějškem profesionální maséry a užijete si rozmazlování při partnerské erotické masáži nebo ji vyzkoušíte doma. Ideální je, pokud bude vaše první erotická masáž v salonu, kde se můžete inspirovat zajímavými a novými zkušenostmi.

3) Lákavou předehrou může být také tantra a s ní spojená tantrická masáž. Jedná se pomalé prozkoumávání partnerova těla, dlouhé hlazení, dráždění a zprvu také vyhýbání se intimním partiím. Tímto způsobem dokážete působit na psychické a fyzické tělo zároveň. Dojde tak k naprostému uvolnění.

4) Pokud vás předehra nebaví a raději ji vždy přeskočíte, tak věřte, že přicházíte a o velmi příjemnou součástí milostného života. Předehra může být něžná a romantická, ale také vášnivá, divoká a vzrušující. Je jen na vás, co se vám líbí a co vás vzruší.

5) Nebojte se předehru začít třeba smyslnou sms zprávou nebo mailem, kdy partnerovi jednou nebo dvěma větami napíšete, na co vše se může těšit, až přijde z práce. Věřte, že s vidinou erotické masáže a dalších erotických hrátek se na vás bude těšit ještě víc.

6) Při erotické masáži se zkuste uvolnit, nemyslete na to, co vás čeká zítra v práci, ale snažte se vědomě vnímat každý dotek maséra. Nezapomínejte dýchat. Věděli jste, že jen samotným pravidelným a hlubokým dýcháním dokážou někteří lidé dosáhnout orgasmu?

7) Vyzkoušejte také nuru masáž, která používá speciální nuru gel. Masérka tak klouže po vašem nahém těle a dochází k opravdu intenzivnímu prožitku a ojedinělému dráždění. Tuto masáž bohužel doma nejspíš nevyzkoušíte, užijte si ji tam v příjemném prostředí se vzrušující atmosférou a svěřte se do rukou profesionálním masérkám.

8) Pokud se stydíte a milostné hrátky pro vás nejsou příjemným zážitkem, zkuste na to jít pomalu. Nejdříve se naučte mít rádi sami sebe, snažte se získat zdravé sebevědomí a naučte se rozmazlovat sami sebe i svůj protějšek. Bez vzrušení a rozkoše nebude dlouho fungovat žádný vztah, pracujte tedy na něm společně a možná je právě teď ideální doba dopřát si erotickou masáž.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *