Bachova květová terapie uleví vašemu stresu

Přepracování, nedostatek spánku, hromada starostí a žádný čas na odpočinek. Problémy, které v dnešní době trápí nejednoho člověka. A když už klasické vitamíny nestačí, je čas obrátit se na něco nového. Bachova květová terapie je možná přesně tím, co hledáte. Osmatřicet esencí, které vám pomohou navrátit vnitřní klid.

 

Volba pro každého člověka

Na začátek je dobré zmínit, že Bachova květová terapie není klinický lék a její blahodárné účinky nezafungují přes noc. Několikrát už však bylo prokázáno, že slouží jako skvělý pomocník při nadměrném stresu a psychických potížích. Tato poněkud netradiční lékařská pomůcka pochází z nedaleké Anglie, kde se o její zrození zasloužil lékař Edward Bach. Byl přesvědčen, že pramenem většiny nemocí je negativní stav mysli. Ač se to zprvu mohlo zdát poněkud zvláštní, jeho nový způsob léčby si postupem času našel své příznivce.

 

Věk roli nehraje

Bachova květová terapie má nesmírnou výhodu v tom, že není nijak věkově omezena. Dnes se stává čím dál častější volbou rodičů s miminky nebo starých lidí, které sužují problémy s pamětí či se zažíváním. Než se však pustíte do svého léčení, je doporučené se nejprve poradit se zkušenými odborníky. Hodí se to hlavně v případech, kdy neumíte správně pojmenovat svůj problém. Mohou vám poradit tu správnou esenci, případně vám dokonce namíchají jednu na míru. Její účinky jsou tak mnohem silnější.

 

Zažeňte stres ze zkoušek

Bachovy kapky se v posledních letech staly velice častou volbou hlavně studentů. S nátlakem, který s sebou studium nese, je až překvapivě snadné propadnout stresu, obzvlášť pokud se blíží důležité zkouškové období. Maturanti a vysokoškoláci už tak nějakou dobu volí Bachovu květovou terapii. Pravidelné užívání jim zaručuje mnohem klidnější přípravu na testy a ústní zkoušení.

 

Dnes už mají Bachovy kapky statisíce spokojených zákazníků po celém světě. Budete jedním z nich?
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *