Jak se stát hosteskou?

Také patříte mezi obdivovatele, kteří vždy vzhlíželi k dívkám, které jsou ozdobou každé VIP zóny, jež stojí po boku vítězů, co jsou zvány na každou párty a mají všude dveře otevřené? Hostesky bývají okrasou každé společnosti a fungují jako atraktivní pomocnice. Kdo by nechtěl být na jejich místě?

 

Předpoklady k práci hostesky

Hosteska není jen krásná, ale navíc musí být i chytrá. Většina firem jejich přítomnost používá k brandové prezentaci, zábavě klientů a někdy i drobné administrativě. Adeptky na hostesky by měly splňovat základní předpoklady, jako je příjemný vzhled, všeobecný rozhled a vzdělání. Dobrá hosteska musí zvládnout komunikovat za každé situace a ovládat svoje emoce. Měla by rozumět legraci a bravurně zvládnout i nečekané situace, které se mohou odehrát v užším i širším fóru klientů.

Stát se hosteskou není nijak extra složité. Stačí oslovit hostesky agentura, vyplnit informační dotazník, poskytnout své fotky obličeje i postavy a nezapomenout přitom prozradit, jestli ovládáte nějaký světový jazyk a umíte řídit auto. Schopnost domluvit se s cizojazyčnými obchodními partnery bývá pro klienty dost důležitá. Stejně tak umět se dostat po vlastní ose z bodu A do bodu B.

 

Jak se uplatnit?

Hostesky z Jessproduction zazáří na promo akcích, konferencích, večírcích, kongresech, na koncertech, výstavách, ale i oslavách. Díky své profesionalitě budou působit nenuceně a přitom budou přítomné přímo magnetizovat.

V případě, že bude na akci požadován ještě vyšší stupeň estetické atraktivity, například pro módní přehlídky, je možné kromě hostesek zapojit i modelky. Modelingová agentura má k dispozici více než čtyři desítky krásných dívek rozličných typů, z nichž si tu pravou vybere určitě každý. V porfoliu modelek má každá žena i svůj fotobook a uvedené míry.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *