Chcete počít kluka? Zařiďte si to správným výběrem muže

Určitě znáte tu tradiční otázku, zda si přejete kluka nebo děvčátko. Diplomaticky univerzální odpověď, že se spokojíte především s vitalitou a pevným zdravím zní spíše jako klišé. Co když už máte dva kluky a do třetice si přejete mít svou vysněnou princeznu? Dáte na babské rady nebo to necháte osudu?

Dá se tomu napomoci

O volbě pohlaví rozhodují výhradně spermie. Chromozom Y nese informaci mužského rodu a chromozom X naopak dívčí něžnost. Napomozte přírodě a zvyšte počet takových chromozomů, které stojí na straně vašeho rozhodnutí nebo přání. Výzkum z univerzity Oxford a Exeter potvrzuje, že dlouhodobě upravený jídelníček s navýšeným příjmem kalorií nahrává chlapečkovi. Naopak nižší hladina sacharidů a glukózy směřuje spíše k děvčátku. Chlapec se rodí častěji ženám, co denně konzumují obiloviny a mají bohatý jídelníček na draslík, vápník a vitaminy.

Jakmile bude organismus vystavený sníženému příjmu vitamínů a stopových prvků, aktivuje se záchranný proces, který se bude snažit zachovat rod a s největší pravděpodobností se vám narodí holčička.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *