Co nosí muži pod kalhotami?

Většinou to samé co ženy, spodní prádlo. A tak jako u žen, i to pánské má mnoho typů a střihů. Jak se liší?

 

Pohodlí především

Při výběru prádla je nejdůležitější pohodlí a to, aby se nám příjemně nosilo, tedy jsme o něm téměř nevěděli. Pánské spodní prádlo má pak navíc ještě jednu funkci, poskytnout oporu a ochranu choulostivým partiím. To nejlépe zajistí anatomický střih, který kopíruje tělo a dobře sedí v klidu i při pohybu. Hlavním rysem, který jednotlivé střihy prádla od sebe odlišuje, jsou nohavičky. Tedy zda dané spodní prádlo nohavičku má nebo nemá. V naprostém základu tak můžeme vybírat ze dvou odlišných možností.

 

Boxerky – s nohavičkou

V poslední době nejoblíbenější typ prádla mezi muži. Upnutý střih obepíná postavu a dobře sedí, anatomické tvarování poskytuje oporu a ploché švy zajistí ochranu proti podráždění kůže. Podle průzkumů u žen se jedná o nejvíce sexy prádlo, které sluší každému muži bez ohledu na jeho postavu. Oblíbené jsou boxerky i na sport právě díky skvělé opoře i při náročné aktivitě bez obav z podráždění. Pod oblečením jsou téměř neviditelné, při výběru je nejdůležitější správná velikost. Trenýrky, které také mají nohavičku, se od boxerek liší velmi volným střihem a širokými nohavičkami.

 

Slipy – bez nohavičky

Střih, který má mnoho zastánců i odpůrců. Mnoho mužů včetně profesionálních sportovců na ně nedá dopustit, protože poskytují perfektní oporu. Nemají žádné nohavičky, střih kopíruje tvar těla a nikde nepřekáží. Slipy se hodí i pod upnuté oblečení, pod kterým by prádlo s nohavičkou bylo viditelné. V dřívějších dobách byly velmi oblíbené, pak nastal útlum a do popředí se dostaly jiné střihy, dnes jejich obliba opět narůstá.

Spodní prádlo nás provází každý den a tak by nám mělo dobře sedět a dobře se nosit. Při výběru se tak nezaměřujeme jen na design, ale především kvalitní materiál a správnou velikost.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *