Erotické masáže jsou stále populárnější

Masáž nám dokáže pomoci se uvolnit, zmírnit svalové napětí, zlepšit náladu a má mnoho dalších pozitivních účinků na naše tělo. Erotické masáže mají ještě něco navíc a jejich obliba stále stoupá.

 

Zahoďte stud

Kdo se s pojmem erotické masáže ještě nesetkal, může mít obavy nebo se stydět se zeptat. Není důvod se čehokoli bát nebo se stydět, naopak, když odhodíte zábrany, celou masáž si mnohem více užijete a to od začátku až do konce, erotická masáž je totiž zakončena vaším vyvrcholením. Oproti běžné masáži se masérka věnuje opravdu celému tělu, včetně intimních partií, vnitřní straně stehen a tříslům. Po dobu trvání masáže můžete mít zavřené oči nebo se naopak na spoře oděnou masérku dívat a umocnit si tak požitek, samozřejmě s ní můžete i mluvit. Důležité je, abyste byli uvolnění a cítili se pohodlně, jedině tak si celou masáž užijete naplno, i proto probíhá erotická masáž v příjemném prostředí s relaxační atmosférou a tlumenou hudbou. Masérka je oblečená ve spodním prádle nebo je nahá, a tak není stud na místě.

 

Podle typu

To, jaký typ masáže zvolíte, záleží především na vašich preferencích. Velmi intenzivní je nuru masáž, při které se používá speciální nuru gel, který je velmi kluzký, nezanechává mastný film a umožňuje tak masérce klouzat po vašem těle. Velmi uklidňující je naopak mýdlová masáž, kdy na vaše tělo nanese masérka hustou pěnu z luxusního mýdla a oleje, což pomáhá okamžité regeneraci svalů a zvyšuje prožitek. Erotické tantra masáže si užijí nejen muži, ale i ženy a jsou také vhodným dárkem při loučení se svobodou nebo významným životním událostem.

Po masáži se budete cítit odpočatí, zrelaxovaní a budete mít vzpomínky na skvělý zážitek. I přes erotickou atmosféru zůstává hlavním účelem masáže zregenerování svalů i zlepšení nálady a uvolnění od stresu.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *