Fre-Pro: Kuchyně bez zápachu od vaření? Je to možné

V kuchyni se často musí větrat a i tak se zápach některých jídel drží ve vzduchu ještě dlouho poté, co jste si je vychutnali. Použijte ten správný osvěžovač.

Vybrat správný osvěžovač vzduchu do kuchyně může být oříšek. Ne že by se jich snad prodávalo málo, právě naopak. V množství dostupných variant je těžké vybrat takovou, která by byla bezpečná a nenáročná na používání. Nikoho nebaví neustále zapalovat a následně hlídat svíčky v aromalampách, doplňovat oleje a vyměňovat baterie, které navíc nejsou nejlevnější.

V kuchyni například nechcete rozstřikovat aerosoly, protože zde můžete mít volně položené potraviny, na které by aerosol z osvěžovače neměl dopadat. V malém množství se sice nejspíš nejedná o velké nebezpečí, zeleninu a ovoce ale také raději kupujete bez postřiku pesticidy, nebo je pak pořádně omýváte před jídlem.

V rodinách, kde jsou malé děti, je také nevhodné v kuchyni používat gelové osvěžovače, které v sobě mají náplň v podobě barevných vonných bloků nebo gelových kuliček. V prostředí, kde se totiž běžně uchovává a konzumuje jídlo, by si je děti mohly splést se sladkostmi a pokusit se je sníst.

 

Lepší řešení existuje

Jako ideální příklad osvěžovače do kuchyně jsme vybrali osvěžovače Fre-pro. Ať už si ze sortimentu tohoto amerického výrobce vyberete kteroukoli variantu, máte totiž jistotu, že splňuje přísné bezpečnostní požadavky pro USA i Evropu a je vyráběna šetrně s ohledem na ekologii. Gelové osvěžovače jsou stoprocentně recyklovatelné. Některé vůně se navíc přímo hodí do kuchyně. Místo připáleného omastku můžete cítit třeba kombinaci jablka, skořice a hřebíčku podpořenou ovocnými tóny broskve, hrušky a pomeranče nebo vůni šťavnatého pomeranče, růžového grapefruitu a kiwi spolu s vůní broskvového nektaru, tamarindu a kokosového mléka.

Osvěžovače do interiéru je možno  zakoupit na

www.eshop-frepro.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *