Funkční leginy pro sportovce

Máte rádi rekreační sport a tepláky nejsou to pravé, v čem byste se cítili dobře? Potřebujete se volně bez omezení hýbat a váš sportovní oděv to neumožňuje? Nevyhovuje vám sportovní dres z hlediska termoregulačního? Máme pro vás řešení, které vám umožní cítit se zase jako člověk.

Aby vám lidově řečeno netekl pot i po zádech, vyměňte neprodyšné materiály za funkční textilie. Ty jsou určené právě pro sportovce a fyzicky náročné výkony. Sportovní fitness leginy perfektně sedí na těle, skoro jako byste měli další vrstvu kůže, která vás nijak neomezuje. Sportovní leginy se výborně hodí do fitka, na běh, turistiku nebo pro jógu.

 

Leginy, co odvádí pot

Čím jsou leginy výjimečné? Kromě toho, že jsou dokonale prodyšné, mají push-up efekt, který drží vaše partie pospolu. Nemusíte se tak bát převislých špeků, které budou vypadat neesteticky a při běhu nebo skocích se budou nepříjemně otřásat. Tyto speciální leginy tomu zabrání. Minimalizovaný počet švů a vysoká flexibilita zlepší pohodlí i při nejnáročnějším tréninku. Vysoký pas udrží leginy na svém místě, čímž dokonale tvarují postavu.

 

Antibakteriální ochrana

Sportovní leginy obsahují i takzvaná mikrovlákna se stříbrnými ionty – Meryl Skinlife. Zaručují nejvyšší úroveň antibakteriální ochrany, která je v současné době v odvětví sportovního oblečení k dispozici. Ionty stříbra byly zavedeny do samotného jádra vlákna, proto je nelze prát a poskytují trvalou antibakteriální ochranu.

Sportovní leginy lze pořídit ve třech velikostech XS/S, S/M a M/L s garancí vrácení peněz v případě, že vám sportovní kalhoty nebudou vyhovovat. Výměna velikosti je zdarma a případné vrácení peněz vám e-shop Trendly garantuje do 30 dní.


TAG


Jeden komentář u “Funkční leginy pro sportovce

  1. Eliška napsal:

    Takové legíny by se mi hodily na vodní sporty. Jenomže problém je v tom, že já teď nemám skoro žádné peníze. Je to pochopitelné. Byly Vánoce a já jsem klasicky hodně utrácela. Už ani nevím kam jsem dala těch 150 tisíc korun, které jsem měla našetřené na konci září.

Comments are closed.