Garážová vrata s individuálním potiskem? Český i světový unikát.

Česká firma vyrábějící garážová vrata se může pyšnit světovým prvenstvím. Vlastní unikátní technologii a vy si tak můžete na garážová vrata nechat natisknout libovolný motiv s rozlišením až 360 dpi.

 

Jedinečný potisk na garážová vrata

Světově unikátní technologiespočívá v digitálním tisku na čelní plochu vrat a vlastní ji česká firma vyrábějící garážová vrata. Jedná se o využití inkoustového tisku s následným vytvrzováním UV lampou. Povrch vrat je dále opatřen PUR lakem, což zvýší odolnost proti UV záření nebo oděru. Na povrchovou úpravu výrobce poskytuje dokonce desetiletou záruku. Motiv lze navíc po libovolné době přetisknout. Tato technologie potisku je využitelná i pro průmyslová vrata.

 

Potisk na garážová vrata – jak vybrat motiv

Motiv pro potisk na garážová vrata lze volit buď ze stálé nabídky motivů. Může to být tedy například dekor dřeva, imitace exotických dřevin či kovů, imitace betonu, karbonu, kamenných či cihlových obkladů. Jedinečnost této technologie DURA PRINT však spočívá i v tom, že lze zvolit individuální design dle tiskových dat zákazníka. Ten tak může zvolit různé vektorové vzory nebo vlastní obrázky. Unikátní technologie spočívá ve vysokém rozlišení tištěného motivu až 360 dpi.

 

Garážová vrata na míru

Ať již bývá motiv na garážových vratech ze stálé nabídky nebo tvořen individuálně na přání zákazníka, záruka na povrchovou úpravu bývá desetiletá, což je dostatečná doba pro to, aby vynikla kvalita a jedinečnost výroby. Firma nabízející potisk garážových vrat se již více než 20 let zabývá    výrobou garážových vrat, o kvalitu provedení se tudíž nemusíme bát. Navíc na garážová vrata na míru  poskytují jako jediní na našem trhu záruku až 11 let.

S technikou potisku garážových vrat se může z obyčejné garáže stát jedinečný a osobitý prvek.