Hledáte vtipná trička? Potěší muže, ženy i děti nejen na Vánoce

Pro mnohé z nás je velmi příjemné moci si na rodinnou oslavu, setkání s přáteli nebo bývalými spolužáky, ale i jen tak na procházku či výlet obléknout legrační oblečení. Naprosto běžné je vidět zajímavé a vtipné páry ponožek, kdy každá z páru může být trochu jiná. Také je časté vidět trička s trefnými a výstižnými nápisy, které „na první dobrou“ zaujmou a přinutí nás k úsměvu. Právě taková trička i jiné oblečení nabízí e-shop Bastard.cz.

 

Pojďte si pro originální vtipná trička pod vánoční stromeček

Ti z nás, kteří žijí v bytech, chodí v tričkách s krátkými rukávy i během zimy. Je proto příhodné věnovat i k Vánocům vtipné tričko, mikinu nebo třeba tílko, které obdarovaný unosí prakticky celoročně.

Na webových stránkách Bastard.cz najdou vyhovující legrační oblečení i v případě, že hledáte vtipná trička pro muže, ženy nebo děti. Udělat radost můžete mladým i seniorům. Co třeba tričko pro někoho, kdo často cvičí s obrázkem vepříka ve formě na bábovku a nápisem „Jsem ve formě!“? Anebo tričko tátovi či dědovi, kteří už jsou v letech a mají rádi pivo, s obrázkem dědy, který v jedné ruce svírá sekyru, a ve druhé ruce prázdnou sklenici od piva, a u něj je nápis: „Bez piva bývám poněkud neklidný“. Milovníci 30 – ti případů majora Zemana budou jistě nadšení.

 

Originální vánoční dárek pro vinaře, houbaře, rybáře, fitnessáky, geeky…

V e-shopu Bastard.cz můžete vybírat trefné legrační dárky i podle toho, co má váš přítel, rodič, syn nebo jiný obdarovaný, rád. Trička i jiné oblečení mohou mít na sobě obrázky a nápisy určené pro ženy a muže sportovce, superhrdiny, lenochy, pivaře, kafaře…

Podívejte se nejen na trička, ale i na tílka, mikiny, polokošile, trenky, vaky a další. Budete mile potěšení, jak velká je nabídka a co vše čeští a slovenští grafikové společně vymysleli.