I z pořádné výpravy se nám stále mohou blyštit botky

Během výletů si chceme užívat výzvy přírody a cest, se kterými měříme své síly. Doma si zase chceme užívat zaslouženého odpočinku. Bohužel je však potřeba odstranit špínu, která ulpěla na našem vybavení či botách dříve, než stihne úplně zaschnout. Kdyby se nám ale chtělo tolik, jako se nám nechce. S šikovnou věcičkou však po návratu domů problém mýt či nemýt už řešit nebudeme.

I když prázdninám odzvonilo, sluníčko si na obloze stále vede velice dobře. A proto i my stále pociťujeme chuť vyrazit za vůní dálek a zdolávat vrcholky. Ačkoliv si na to pořídíme vhodné boty a vybavení, vždy nás ale stejně mrzí, že jsme je hned stihli umazat. Nemluvě o tom, že se nám vážně ta zaschlá špína nechce při návratu domů čistit. Pokud bychom si boty mohli však umýt již během naší výpravy, jistě bychom si spoustu trápení ušetřili a doma by nás čekal jen zasloužený relax.

Mobilní tlaková myčka Kärcher OC 3 Adventure box vyčistí, díky efektivnímu nízkotlakému paprsku vody, snadno a šetrně outdoorové vybavení jako jsou například boty. Omyje však i kočárek, a dokonce je vhodná i na očištění zvířat. Outdoorová tlaková myčka je ideální na cestování, protože lithium-iontová baterie a odnímatelná nadrž na vodu umožňují používání zařízení i bez přípojky elektrické energie a tlakové vody. LED kontrolka signalizuje, kdy se baterie vybíjí i naopak nabíjí. Adventure box s sebou navíc přináší univerzální kartáč s měkkými štětinami umístitelný na pistoli a sací hadici pro využití alternativních zdrojů vody.

Další chytré tipy na zvládnutí všech dobrodružství v klidu a čistotě naleznete na www.karcher.cz.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *