Sprcháč, který si podmaní lidské smysly

Dárek, který zaručeně potěší. Chcete udělat radost mamince, babičce, manželce či kamarádce a nevíte čím? Máte dost danajských darů v podobě putovních bonboniér a flašek vína, toužíte být více originální a nic vás přitom nenapadá? Lámete si hlavu už nějaký ten pátek, jakou maličkost pořídit bližnímu pro radost a doposud zcela zbytečně? Máme pro vás luxusní řešení.

Krémové sprchové mýdlo s kakaovým máslem je tím pravým dárkem, který bude doslova „k sežrání“. Omamná máslovo-kakaová vůně si totiž podmaní veškeré vaše smysly a ten, kdo ji jednou vyzkouší, se na ní stane příjemně závislým. Probudí v člověku intenzivní prožitky čichu, hmatu i chutí. Z hlediska výběru nemůžete sáhnout vedle. Charakteristicky vzato jsou individuální pocity uživatelů povýšeny do roviny univerzálnosti. Sprcháč s kakaovým máslem nezná slovo „nevyhovující“.

 

Ideální pro tělo i pro duši

Vyživující krémové sprchové mýdlo obsahuje jemné rostlinné mycí složky. Kakaové máslo je výtažek stromu Theobroma – kakaovníku, obsahuje antioxidanty, minerální sole, mastné kyseliny. Emulze dokonale myje a zabraňuje přitom nadměrnému vysušování pleti. Sprchové krémové mýdlo naopak jemně promašťuje a výrazně změkčuje pokožku, která je po jeho užití hydratovaná a jemná na dotek.

Sprchový gel zabraňuje zabarvení pleti, epiderm výrazně hydratuje a zabraňuje ztrátě vlhkosti. Je ideálním prostředkem pro udržené optimálního pH a chrání vrchní složku pokožky. Mezi účinné látky se řadí i provitamín B5 neboli D-panthenol a močovina.

Gel s kakaovým máslem je oblíbený pro svou příjemnou strukturu, blahodárné účinky na pokožku a  fantastickou vůni, která nemá ve světě hygienických potřeb konkurenci a doslova se člověku zaryje pod kůži. Cestovní balení produktu, ve které je obvykle nabízen, je co do objemu jako dárková pozornost přímo ideální.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *