Jak dát vědět o svém podnikání

Měli jste skvělý nápad a rozjeli jste svůj vlastní byznys? V takovém případě máte určitě svým zákazníkům a klientům co nabídnout. Dejte o sobě vědět originálním způsobem a věřte, že si vás ostatní zapamatují a pokud budou spokojení i s vašimi službami a produkty, tak vás navíc doporučí!

 

Reklama nenásilnou formou

K tomu, aby se o vás zákazníci dozvěděli skvěle slouží reklama. Ta by však měla být podána nenásilnou a ideálně zábavou formou. Není nic horšího než když si vás zákazníci spojí s nepříjemným sloganem nebo reklamou, která na ně neustále křičí z billboardů a rádia. Zkuste vymyslet něco, co druhé potěší.

 

Jak vybrat reklamní předměty

V dnešní době lidé nejvíc slyší na to, co je zadarmo nebo alespoň ve slevě nebo v akci. Skvělou službu vám nabízí i reklamní předměty. K nákupu tak můžete dát jakýkoliv předmět s vaším logem zdarma. Nenásilnou reklamou mohou být i jakékoliv reklamní předměty s potiskem. Mezi takové patří například žetony do nákupních košíků, propisky, otvíráky a další praktické maličkosti.

 

Dostat je mezi zákazníky

Tyto předměty můžete dávat při koupi dvou a více kusů, při objednávce nad určitou sumu nebo například k vizitce, případně jako poděkování za nového zákazníka. Reklamní předměty můžete rozdávat i společně s letáky na vaše služby nebo na akci, kterou pořádáte. Někteří lidé dokonce dárkové předměty sbírají.

 

Na co si dát pozor

Dávejte si pozor na to, abyste byli vždy originální. Rozhodně se nesnažte zkopírovat reklamu kohokoliv před vámi. Při potisku reklamních předmětů si připravte logo a vlastní grafický návrh. Na některé předměty se vleze jen název vaší společnosti, na jiné klidně i mailová adresa nebo telefonní kontakt.

 

Originální logo a vlastní grafický návrh

Logo i grafický návrh by měl korespondovat s tím, v čem podnikáte. Stejně tak tomu mohou odpovídat i dárkové předměty. Pokud například podnikáte v pohostinství, skvělou reklamou bude otvírak na láhve s vašim logem nebo názvem firmy.

 

Soutěže a hry

Připravte si pro své stálé zákazníky a spokojené klienty soutěž, ve kterém mohou vyhrát například tričko s potiskem nebo jiné reklamní předměty. Je na vás, zda vytvoříte soutěž nebo hru, ve které chcete darovat individuální potisk nebo ten, který si předem připravíte.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *