Jak nejlépe a nejrychleji získat bezva postavu? Držte se následujících 3 tipů!

Než se nadějeme, je tu léto. Pokud se nechcete setkávat s opovrhujícími pohledy a naopak chcete slyšet, jak dobře vypadáte, zbystřete a vezměte si k srdci 3 tipy. Pomohou vám nastartovat metabolismus tak, abyste konečně začali hubnout, najít nového koníčka, který pomůže vytvarovat postavu a užívat si spoustu různých odměn.

 

1) Sport jako nejlepší zábava

Vaše tělo nikdy nebudete vypadat bezvadně, dokud se nezačnete hýbat. Je ale důležité za sportem vidět zábavu, nikoliv jen namáhavou cestu. Každý jsme jiný, takže si musíte najít pohybovou aktivitu, která vás bude bavit a současně vám pomůže spalovat tuky. Mezi top sporty patří posilování, a to hlavně díky tomu, že ho lze provozovat de facto kdekoliv. Na začátku je ale důležité si osvojit provádění cviků a nastavit optimální tréninkovou zátěž. Pomoci vám s tím může třeba i Lukáš Osladil, dvojnásobný mistr České republiky a Absolutní mistr Evropy v kulturistice, který aktuálně působí v Kentoya fitness. Tato posilovna Praha je oblíbená i u českých vrcholových sportovců.

 

2) Razantní změna jídelníčku

Musíte se zaměřit na váš metabolismus a zjistit, kolik kalorií můžete do těla dostat, aby dobře spalovalo, a vy jste zdravě hubnuli. Sami si s tím poradíte jen těžko, proto se i v tomto případě spolehněte na radu profesionála. Navštivte výživového poradce a nechte si nastavit jídelníček na míru. Tipy, co je dobré jíst během tréninku, najdete také například v tomto článku. Změna stravování není jednoduchá, věřte ale, že se z velké míry odehrává ve vaší hlavě. Nastavte se vnitřně na vlnu zdraví a přesvědčte sami sebe, že smažená a tučná jídla jsou pro vás nebezpečná. Naopak se nalaďte na vlnu ovoce a zeleniny.

 

3) Odměňujte se, co to dá

Cvičení bude bolet a změna jídelníčku pro vás bude možná představovat větší zátěž, než jste si dokázali představit. Je proto zásadní si nastavit i systém odměn a hýčkat sami sebe. Každé kilo, které se vám podaří dát dolů, si zaslouží oslavu. Navštivte třeba solárium Praha, zajděte si na masáž nebo si kupte lahodné exotické ovoce apod.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *