Parkování u letiště nemusí být noční můra

Před odletem na dovolenou máme mnoho zařizování a tak jednu z nejdůležitějších věcí, totiž cestu na letiště, řešíme až na poslední chvíli. Včasným přemýšlením i o parkování si ale můžeme ušetřit mnoho zbytečných starostí.

Nemá cenu spoléhat se na to, že se nám podaří zaparkovat zdarma v některé z blízkých ulic u letiště a spoléhat se, že ten kousek pak dojdeme i se zavazadly pěšky nebo si zavoláme taxi. Standardně nikde v blízkých ulicích nezaparkujete, protože podobný nápad mělo mnoho dalších lidí, a navíc byste se celou dovolenou báli, zda je vaše auto v pořádku. Parkování u letiště se přitom dá vyřešit mnohem jednodušeji a pohodlněji a nejlépe hned při zařizování dovolené, máte to pak vše vyřešené najednou.

Parkoviště Parkia.cz je vzdálené jen devět minut jízdy od letiště a dokáže vám parkovací místo zarezervovat dlouhé měsíce dopředu. Kromě jistoty, že máte kde své auto nechat, vás navíc příjemně překvapí i cena při rezervaci právě několik měsíců předem, která se pohybuje jen třeba kolem dvou set korun za týden. Když si tak kupujete dovolenou v akci first minute rovnou objednejte i parkování a máte vše vyřešené dopředu a bez starostí, před odletem tak k nervozitě z cesty a těšení se na zážitky nemusíte přidávat starosti o parkování.

V den odletu pak jen svým autem přijedete na parkoviště, necháte ho zde pod kamerami a minibus vás přepraví až na letiště. Je k dispozici v kteroukoli denní i noční hodinu a odlet si tak můžete naplánovat podle sebe. Minibus je klimatizovaný a vybavený sedačkami pro děti, jízda netrvá ani deset minut a převoz na a  letiště je již v ceně parkování. Nemusíte tak celou dovolenou přemýšlet, zda se vašemu autu nic nestane a zda ho po příletu najdete tam, kde jste ho nechali. Na parkovišti Parkia.cz máte jistotu, že je vaše auto v bezpečí a čeká na vás, až se vrátíte z vysněné dovolené.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *