Jak si užít klidné Vánoce?

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Odjakživa jsou spojeny s chvílemi pohody a nicneděláním. Vánoce hodláme strávit s rodinou, nechceme myslet na práci, ani si připouštět žádné starosti. Prvotním předpokladem, aby se tak skutečně stalo, je finanční solventnost, neboli nějaká ta korunka v kapse navíc.

Řešením stabilních finančních toků i přes vánoční svátky je střednědobá půjčka, která dokáže zajistit hotovost od 10 do 150 tisíc korun téměř okamžitě. Vánoce se tak stanou vysněnou oázou klidu, bez nutnosti řešit finanční těžkosti. Půjčku lze sjednat kompletně on-line a ke sjednání není třeba ručitel, ani majetek k zástavě.

 

Neřešte o Vánocích finanční trable

O půjčku může zažádat zaměstnanec, živnostník nebo senior s prokazatelným příjmem 10 tisíc měsíčně. Schopnost splácet si věřitel prověří na základě třech posledních bankovních výpisů a identitu žadatele ověří podle dvou dokladů totožnosti.

Požádat o úvěr je snadné. Stačí vyplnit interaktivní formulář na webových stránkách TOMMY STACHI nebo zavolat na telefonní číslo 800 187 187. Následně se přihlásit do Klientského centra, nahrát požadované doklady a elektronicky podepsat smlouvu.

 

Peníze na účet obratem

Peníze vám budou odeslány na účet nejpozději do 24 hodin. Výhodou půjčky jsou transparentní podmínky od prověřeného poskytovatele s licencí od ČNB, který důkladně prověřuje kredibilitu klientů a nepodporuje obchod s lidskou bídou a neštěstím.

Zaručit si klidné Vánoce nebylo nikdy snadnější. Stačí narovinu sdělit, jaká částka vám k vytoužené pohodě pomůže.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *