Jak vybrat dárky na letní oslavy?

V létě je plno oslav, setkání s přáteli i rodinou a tím pádem také příležitostí někoho obdarovat. Jak najít dárky, které udělají radost a potěší, ať už jste v roli hostitele, návštěvníka či gratulanta?

Správný výběr dárku

Na letní dny, kdy je dlouho světlo a teplo a můžeme spoustu času trávit venku, se mnoho z nás těší už od prvních lednových dní. Na letní období proto i často plánujeme třeba oslavy narozenin, výročí či důležitá rodinná setkání.

Spousta z těchto akcí bude i letos spojena s předáváním darů. Ať už jako poděkování hostiteli, nebo oslavenci. Ne vždy se nám dárky, které udělají radost, vybírají levou zadní. Občas máme starostí nad hlavu, občas v jedné chvíli sepisujeme seznam položek na letní dovolenou, nákupní seznam na grilování a do toho dárek pro kamarádku a pro sousedku jako gratulaci k narození miminka. Ať už je dárek pro kohokoliv, vždy se snažíme, aby udělal radost a dotyčnému se na tváři při jeho rozbalování rozzářil úsměv. Někdy stačí jen malá drobnost, zabalená do originální dárkové tašky.

Hotovost pro blízké

Osobní dárky jsou samozřejmě vždy nejlepší, ale v mnoha případech udělají oslavenci radost i ty tradičnější a “univerzálnější” kousky. Pro ženy jsou takovou klasickou a oblíbenou položkou různé kosmetické produkty, vonné svíčky, něco sladkého či kvalitní káva nebo čaj v dárkovém balení. Pány vždy potěšíme lahví oblíbeného alkoholu, pivním speciálem nebo třeba autokosmetikou či autodoplňky.

V úzkém rodinném kruhu pak záleží na domluvě. Někdo upřednostňuje finanční dar. Pro tyto případy je ideální příspěvek oslavenci vložit do obálky na peníze a schovat do dárkové taštičky třeba společně s dobrým vínem a nějakou milou drobností. S tímto řešením máme vždy jistotu, že dárek udělá radost a bude správně využitý. A nám tato volba ušetří starostí a času. Peníze se však tradičně darují spíše jen v rodině.

Oslavy jsou vždy důvodem k tomu, abychom se setkali se svými blízkými a přáteli. Užili si hezký den, vyzkoušeli nové recepty a samozřejmě si i navzájem dělali radost. Nemusíme ale s dárky čekat, až bude mít někdo oslavu. Drobnou pozornost můžeme věnovat kdykoli jen tak pro radost.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *