Jaké unikátní kousky jsou na dnešním trhu?

Hledáte něco originálního a zároveň stylového? Připravili jsme pro vás seznam těch netradičních a oblíbených designových prvků.

 

Vtipná trička

Trh zaplavily trička buď s vlastním potiskem nebo 3D trička. Jejich motivům se opravdu meze nekladou, a tak si můžete vybrat z různých kategorií. Například takové vtipné tričko s ještěrkou zmate vaše okolí dokonale, tričko s velkým hamburgerem vyvolá chutě snad i vegetariánům. Trička s vlastním potiskem jsou jedinečná v tom, že si svůj potisk navrhnete sami.

 

Šperky z minerálů

Sociální sítě jsou plné fotek s korálkovými náramky. O co se jedná? Tyto náramky jsou vyráběny většinou z jantaru nebo polodrahokamu. Jak jantarové, tak i polodrahokamové náramky jsou známé díky svým silám – přináší pozitivní energii, některé kameny dokážou léčit, některé zase přináší tomu, kdo je nosí štěstí a lásku.

 

Veselé ponožky

Všimli jste si na ulici lidí, kteří vystavují na obdiv své ponožky? Víte, za jakým účelem to dělají? Tyto veselé ponožky mají různý motiv, například motiv piva, vína nebo knih. Každý ponožka je jiná, přitom k sobě dokonale pasují. Cílem je vyjádřit své pocity a emoce právě díky těmto ponožkám.

 

Kalhoty s proužkem

Kalhoty s barevným proužkem vedou již několikátý rok. A co je na nich tak skvělého? Je to jejich kombinovatelnost. Díky ní můžete zkoušet kombinovat různé styly, například si k nim můžete vzít lodičky, i když se přibližují sportovnímu stylu. Nechte se unést fantazii, prostě zkuste a uvidíte.

 

Šátky

Posledním netradičním doplňkem se staly šátky. Ale ne tak ledajaké. Jsou to šátky uvázané pod krkem, ano správně, přesně tak, jak to nosily naše babičky. Říkají vám něco jména Jackie Kennedy nebo Audrey Hebpurn? Právě ony kdysi šátky pozvedly na vysokou úroveň a miliony žen po celém světě je začaly nosit. Že by se dostaly zpátky na výslunní?
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *