Oprava brzdového třmenu po zimě čeká autobusy, náklaďáky i osobní auta

Provozovatelé vozových parků, spedičních služeb i přepravci hromadné dopravy, zpozorněte! Ztěžují si vaši řidiči na nedostatečnou funkci brzdových systémů? Není se co divit, jelikož zima jako každý rok prověřila jak silničáře, tak samotné řidiče i jejich automobily. Posypové matriály – především sůl – jsou hlavně v zimě noční můrou majitelů starších i nových vozů dobře vědí, jak inertní materie spolu s vlhkem a mrazem dokážou udělat skutečnou neplechu na spodních částech vozu, discích, ale i dalších důležitých komponentech, jako jsou brzdové soupravy. Oprava brzdového třmenu je jedním z důležitých zásahů, které dovedou včas odvrátit nepříjemnosti typu nedostatečné, nebo absolutně žádné, funkce brzd. Následky si dovedete představit i v nejčernějších snech!

 

Na opravený brzdový třmen nečekáte dlouho – maximálně jeden až dva dny

S opravou brzdového třmenu není tedy záhodno vůbec otálet. Můžete si objednat repasované vzduchové brzdy, jejichž funkce je stejná jako u nového produktu, jen jsou o dvě třetiny levnější než výrobek nový. Na brzdové třmeny se poskytuje roční záruka, vy tak tedy máte možnost výměny výrobku, který se vám v průběhu používání nezdá být spolehlivý, zdarma. Ať už si vyberete dodávky vybraných brzdových třmenů s dodávkou zdarma, nebo si necháte učinit opravu brzdového třmenu přímo ve specializovaném autoservisu, máte na výběr mezi značkami Wabco, Knorr, BPW, Meritor a Haldex. Pokud vám vyhovuje jiný typ vzduchových brzd, není problém zajistit vám váš oblíbený typ.

Oprava brzdového třmenu běžných typů probíhají zpravidla týž den, kdy je auto mechanikům přistaveno, nejdéle do druhého dne. U speciálních typů je třeba počítat s maximální dvoudenní čekací lhůtou na opravený brzdový třmen. Za tak krátkou dobu budete mít svůj vůz opět plnohodnotně funkční a především – bezpečný.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *