Je vám doma horko? Podívejte se na 3 tipy, co s tím

Léto je snad nejkrásnější období v roce. Louky jsou plné kvítí a slunce hřeje a hřeje. Jenže hřeje i na naše střechy, které náš domov proměňují v místo, kde se nedá snad ani dýchat. Jak to udělat, abyste se v létě doma cítili komfortně? Podívejte se na naše tipy a zatočte s horkem ve vašem bytě!

 

1. Když větrat nestačí

Větráte celý den, a přesto se váš byt podaří zchladit až v pozdních nočních hodinách? Nedávejte si to za vinu. Může za to absence izolace, která by do vaší domácnosti nepropustila nepříjemné horko. Střecha se totiž během slunečných dnů dokáže rozpálit až na 85 °C – a působí jako topení, které vám všechen teplý vzduch servíruje přímo domů. Izolace MAGMARELAX je skvělé řešení, jak si během krátké chvíle pomoci k trvalému řešení. V létě teplo domu nepustí, v zimě jej naopak udrží doma.

 

2. Izolace a ochrana krovu prodlouží domu životnost

Díky kvalitní izolaci si vlastně dopomůžete ihned ke dvěma splněným snům – v létě vás nebude trápit horko, a během zimních měsíců konečně ušetříte za topení. To je realita, kterou můžete mít i vy. Navíc je dobré zvážit i možnost svou střechu nechat prověřit odborníky, a ochránit svůj krov. Při jedné práci si tak zajistíte ihned dvě odškrtnuté položky. Zatímco se budete těšit ze zateplené střechy, dopřejete svému domu výrazné prodloužení životnosti díky ošetření krovu IMUNITRELAX.

 

3. Jak si zkrátit čekání

Už se těšíte, až bude i váš dům ošetřen pomocí vysoce kvalitní technologie MAGMARELAX a IMUNITRELAX? Na stránkách www.mojeizolace.cz nebo na čísle 800 100 533 si můžete zdarma zjistit všechny potřebné informace a zajistit si objednávku izolace vaší střechy. Dostane se vám rychlého a profesionálního řešení vašeho požadavku. Než k vám technici dojedou, projděte si příjemné články online magazínu, kde se dozvíte praktické i zajímavé informace z oblasti bydlení.

Informujte se na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.
2 x komentováno u “Je vám doma horko? Podívejte se na 3 tipy, co s tím

  1. Ludmila napsal:

    Nám doma horko je a jsem za to ráda. Tedy aspoň teď během zimních večerů. Máme totiž opravdu kvalitní kachlová kamna která dokážou vytopit celý baráček na 23 stupňů za méně než tři hodiny. A to je už panečku rychle. Když přijedeme z honu, tak už roztápíme!

  2. Romča napsal:

    Jestli jste si mysleli že šindele vás ochrání před teplem, tak jste se podle mě spletli. Je to tradiční pokrývačská technika, která se dává třeba do horských chat aby lidem právě propouštěla teplo. Bydleli jsme v Beskydech v horách a tak o tom něco vím ne.

Comments are closed.